OFICJALNIE. Biedroń wydał specjalne oświadczenie ws. wyborów

OFICJALNIE. Biedroń wydał specjalne oświadczenie ws. wyborów

Robert Biedroń pod długim milczeniu wydał oświadczenie ws. nadchodzących wyborów samorządowych i swojej przyszłej działalności politycznej. Polityk opublikował je za pośrednictwem swojego konta na Facebooku. Prezydent Słupska ma szeroko zakrojone ambicje.

Robert Biedroń, który przez ostatnie lata rządził miastem Słupsk, stał się w tym czasie jednym z najpopularniejszych samorządowców w kraju. Wraz ze zbliżaniem się wyborów samorządowych narastały pytania, czy w ogóle zdecyduje się wziąć w nich udział i co właściwie planuje. W końcu opublikował na Facebooku oświadczenie, w którym wyjaśnił wszelkie wątpliwości i zapowiedział nowy projekt. Jego inicjatywa będzie większa, niż ktokolwiek mógł się spodziewać.

Robert Biedroń nie zostanie w Słupsku

Jak ogłosił polityk, który popularność zyskał w partii Twój Ruch, nie będzie startował w wyborach samorządowych. W wyborach samorządowych 2018 roku poprze jednak swoją wiceprezydent, Krystynę Danilecką-Wojewódzką. Biedroń zapowiedział również, że ramach pracy nad zbudowaniem nowej Polski, wybierze się w podróż po kraju, podczas której na podstawie rozmów z obywatelami stworzy nowy program, którego efektem mają być potrzeby Polaków, a nie ambicje politycznych liderów. Nie wiadomo, kiedy polityk rozpocznie swoje przedsięwzięcie, ani jak długo będzie trwało. Robert Biedroń nie podał także, do których wyborów się przygotowuje, podał jednak nazwę inicjatywy, a brzmi ona "Burza mózgów z Biedroniem".
 ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Adam Nawałka pogrążony? PZPN ujawnia tajny raport po mundialu
  2. Idą wybory. Politycy rozdają 5000 zł na dziecko
  3. To już jakiś absurd! KOSMICZNE ceny kawalerek w Warszawie, skandaliczne standardy
źródło: Facebook/Robert Biedroń Następny artykuł