Giertych uderzył w Biedronia. Ale prezydent tak mu odpowiedział, że Romanowi spadły kapcie

Giertych uderzył w Biedronia. Ale prezydent tak mu odpowiedział, że Romanowi spadły kapcie Źródło:

Robert Biedroń wypadł bardzo dobrze w ostatnim prezydenckim sondażu. Roman Giertych nie mógł zostawić tego wyniku bez komentarza i postanowił uderzyć w Biedronia. Prezydent Słupska odpowiedział mu po mistrzowsku.

Ostatni prezydencki sondaż dla TVN24 był bardzo przychylny dla Roberta Biedronia. Prezydent Słupska w pierwszej turze mógłby uzyskać nawet 15 procent poparcia, a w drugiej, gdyby jego przeciwnikiem był Andrzej Duda, mógłby liczyć na 40 procent głosów.

Wyniki ostatniego sondażu

Gdyby wybory odbyły się teraz, najwięcej głosów otrzymałby Andrzej Duda. W pierwszej turze mógłby liczyć na 44 procent głosów. Natomiast Donald Tusk uzyskałby 24 procent poparcia. Robert Biedroń zdobyłby 15 procent głosów. Pozostali kandydaci otrzymaliby kilkuprocentowe poparcie: Paweł Kukiz - 4 proc., Władysław Kosiniak-Kamysz - 2 proc., a Adrian Zandberg - 1 proc. Gdyby w drugiej turze Andrzej Duda konkurował z Donaldem Tuskiem, miałby 9 procent przewagi. Natomiast gdyby startował przeciwko Biedroniowi, wygrałby 18 - sto procentową przewagą. Sondaż został przeprowadzony na zlecenie "Faktów" TVN i TVN24 w dniach 25-26 kwietnia 2018 roku. Reprezentatywna grupa przebadanych liczyła 1004 użytkowników telefonów stacjonarnych i komórkowych, wśród osób powyżej 18 roku życia. Wynik skomentował Robert Giertych. Nie omieszkał uderzyć w Roberta Biedronia. Uznał, że ludzie Polacy głosowaliby na niego tylko ze względu na to, że nie popierają PiS. - Wynik jest tragiczny. W II turze wyborów ludzie głosujący rzekomo na Pana to przeciwnicy PiS. Jan Kowalski miałby wynik znacznie lepszy. Generalny wniosek jest jeden: nie ma Pan żadnych szans. A nadymanie przez lewicowe media Pana jako „lidera opozycji” to wielka szansa dla PiS - napisał Giertych na Twitterze.

Co na to Robert Biedroń?

Robert Biedroń nie zostawił wpisu Giertycha bez komentarza. Po mistrzowsku odpowiedział adwokatowi. - Pozwoli Pan, Panie Mecenasie, że nie będę się zdawał na pański instynkt polityczny. Ten już chyba parę razy Pana zaprowadził nie tam gdzie trzeba :) - napisał Biedroń.

Zobacz także:

  1. KATASTROFA! Wielki samolot rozstrzaskał się o autostradę
  2. Co za cham! Wygrał 1 z 10, zaproponował seks pani Sylwii rozdającej nagrody
  3. Nic dziwnego, że Duda to ukrywał. Prezydent ma wstydliwy, prywatny sekret
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News