Biedroń będzie miał dziecko? Zdradził swoje plany z mężem

Biedroń będzie miał dziecko? Zdradził swoje plany z mężem Źródło: screen/YouTube/Radio ZET

Robert Biedroń opowiedział o swoich rodzinnych zapatrywaniach. Szef partii Wiosna zdradził swoje plany dotyczące posiadania dzieci. Jego zamiary są szeroko komentowane w wielu środowiskach.

Robert Biedroń nie kryje, że od wielu lat jest szczęśliwie zakochany w swoim partnerze i wraz z Krzysztofem Śmiszkiem tworzą niezwykle udany związek. Środowiska przeciwstawiające się ruchowi LGBT są oburzone ich postawą, jednak lider partii Wiosna odważnie promuje tolerancję i otwartość. Były prezydent Słupska nie przejmuje się krytyką i zdradza mediom swoje plany rodzinne.

Związek z Krzysztofem Śmiszkiem trwa już od kilkunastu lat i nic nie wskazuje na to, żeby para miała przechodzić jakikolwiek kryzys. Nic więc dziwnego, że dziennikarze zadają pytania o przyszłość ich związku i dalsze plany rodzinne. Robert Biedroń chętnie opowiada o swoim życiu prywatnym i wprost mówi, co myśli na temat adopcji.

Robert Biedroń zdradza swoje plany rodzinne. Czy wraz z partnerem zdecydują się na dzieci?

Lider nowo powstałej partii chętnie opowiada o swoich rodzinnych planach. Niedawno wyznał dziennikarzom, że wraz ze swoim partnerem myśleli o dziecku i adopcji. Były prezydent Słupska twierdzi, że ojcostwo to fantastyczna rola i - gdyby tylko pozwoliły mu na to obowiązki zawodowe - chętnie zająłby się wychowaniem kolejnego pokolenia.

Robert Biedroń zdradził również, że bez skrupułów korzystałby z dodatku 500 plus. Jego zdaniem jest to świadczenie bardzo potrzebne w Polsce. On sam przeznaczyłby je jednak na cele charytatywne lub wspieranie walki z pedofilią w Kościele. Wiele osób zapewne zaskoczył fakt, że lider partii Wiosna ma tak pozytywny stosunek do rządowego programu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Lider partii Wiosna jest zbyt zajęty, aby mieć dziecko. Jeszcze nie teraz

Polityk przyznaje, że obecnie ma zbyt dużo obowiązków, aby poświęcić się wychowywaniu potomka:

- Jestem chyba zbyt zajęty, żeby mieć dziecko, a jego wychowanie to ogromna odpowiedzialność. Ale mam męża, a to jak z dzieckiem - powiedział Robert Biedroń z charakterystycznym dla siebie humorem.

Były poseł Twojego ruchu Janusza Palikota nie pierwszy raz wspomina o ewentualnym posiadaniu dziecka. Mówił o tym już w 2017 roku w wywiadzie dla magazynu Newsweek. Wspomniał również o tym, że istniała możliwość, aby serdeczna znajoma urodziła mu potomka. Robert Biedroń i jego partner nie powiedzieli jednak ostatniego słowa w tej sprawie.

  1. Michał Szpak pokazał BRATA! To takie CIACHO, że fanom opadły szczęki!
  2. Mąż Joanny Liszowskiej to MILIONER ze Szwecji! Nie uwierzycie, czym się zajmuje
  3. Krzysztof Jackowski zobaczył śmierć. Czy straszna wizja się spełni?
  4. Była żona wyrzuconego z TVN gwiazdora przerywa milczenie. Doszczętnie go skompromitowała
  5. Pobili kierowcę w Uberze, bo nie chciał puścić disco polo. "K***, ty śmieciu j***ny"

źródło: Planeta FMNastępny artykuł