Robert Biedroń nie spełni obietnicy
YouTube - Imponderabilia
Piotr Bernaciak - 30 Lipca 2019

Biedroń nie wystartuje w wyborach parlamentarnych. Nieoficjalne przecieki mówią o kandydaturze na prezydenta

Robert Biedroń zapewniał tej wiosny, że będzie ubiegał się o miejsce w Sejmie. Zanosi się jednak na to, że stanie się inaczej. Przecieki twierdzą, że polityk lewicy jest zainteresowany objęciem innego stanowiska.

Robert Biedroń odniósł w ostatnich wyborach do Parlamentu Europejskiego jedno z największych zwycięstw w swojej dotychczasowej politycznej karierze. Polityk związany ze środowiskiem lewicowym zdołał wywalczyć mandat do Brukseli dzięki dobrze poprowadzonej kampanii wyborczej. Pojawiały się głosy, że za parę miesięcy czeka go znacznie większe wyzwanie na arenie krajowej.

Chodziło oczywiście o kandydaturę w wyborach parlamentarnych. Robert Biedroń w trakcie kampanii wyborczej przekonywał, że nawet w przypadku wywalczenia mandatu do europarlamentu z pewnością z niego zrezygnuje i przekaże swoje miejsce komuś innemu. Wówczas wszyscy myśleli, że polityk wystartuje w wyborach do Sejmu. Teraz może okazać się, że nie doczekamy się nawet tego.

Doda, wypadek, koncert.Wszystko poszło nie tak. Ludzie zamarli, niektórzy zaczęli piszczeć, Doda miała wypadek podczas występu na żywoCzytaj dalej

Robert Biedroń nie wystartuje w wyborach parlamentarnych

Informacje o decyzji Roberta Biedronia przekazują dziennikarze Gazety Wyborczej, którzy powołują się na źródła związane z lewicą. Wiele osób ma przekonywać, że były prezydent Słupska z pewnością nie pojawi się na listach wyborczych swojej partii do Sejmu. Pojawiły się również powody takiej decyzji, które z pewnością zainteresują wiele osób.

Okazuje się bowiem, że polityk ma wyrażać wielkie zainteresowanie startem w wyborach prezydenckich. Zdaje on sobie sprawę z tego, że jest najbardziej szanowanym przedstawicielem lewej strony sceny politycznej i cieszy się zdecydowanie największym poparciem dzięki sukcesowi wizerunkowemu. Specjaliści dają mu znacznie więcej procent szans na zwycięstwo niż w przypadku pozostałych polityków lewicy.

Robert Biedroń ma swój plan

Rzecznik prasowy Wiosny nie chciał potwierdzić tego planu, jednak wiele wskazuje na to, że Biedroń rzeczywiście nie pojawi się na listach wyborczych partii do krajowego parlamentu. Nie oznacza to jednak, że nie będzie firmował kampanii wyborczej swoją twarzą.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Świat według KiepskichJak zmieniała się Halinka? "Świat według Kiepskich" odmienił ją nie do poznania, w 7 zdjęcie nie uwierzycie!Czytaj dalej

Były prezydent Słupska z pewnością wciąż jest największym "magnesem na wyborców" wśród polityków swojej partii, dlatego jego aktywny udział w każdej kampanii wyborczej znacząco zwiększa szanse Wiosny na osiągnięcie sukcesu. Nawet brak jego nazwiska na listach wyborczych z pewnością tego nie zmieni.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje legendarna aktorka. Fani i rodzina są zdruzgotani straszną informacją
  2. Pan młody stanął przed ołtarzem ze swoją narzeczoną. Nagle odwrócił się i wyznał miłość innej kobiecie na oczach wszystkich gości
  3. 80-letnia babcia porwana do agencji towarzyskiej? Policjantów ścięło z nóg, kiedy poznali prawdę
  4. USA zniosą wizy dla Polski? Padła konkretna data
  5. Wyrzucił suczkę w trakcie porodu z okna jadącego samochodu. Lekarze walczą o jej zdrowie
  6. Kierowca Ubera nie zabrał pasażerów z tęczową flagą. "Zaczyna się segregacja"

Michał SzpakNie uwierzycie, jak mieszka Michał Szpak. 9 zdjęcie zwaliło nas z nógCzytaj dalej

źródło: Radio Zet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News