Robert Biedroń może dołączyć do koalicji
YouTube - Imponderabilia
Piotr Bernaciak - 30 Czerwca 2019

Robert Biedroń jednak dołączy do koalicji opozycji? Schetyna już zaciera ręce

Robert Biedroń ogłaszał, że jego partia stanie się nową twarzą opozycji w Polsce, która zdobędzie miliony głosów. Ostatecznie tak się jednak nie stało. Nowe słowa polityka mogą zwiastować koniec partii.

Robert Biedroń jest osobą bardzo charyzmatyczną, dzięki czemu łatwo udaje mu się zjednać tysiące sympatyków. Kolejne osoby głośno wyrażały swoje poparcie dla przedstawiciela lewicy, który miał duże szanse na to, by odmienić oblicze polskiej opozycji. Jak sam przyznawał, potrzebny jest wstrząs, który sprawi, że Polacy zmienią swoje preferencje polityczne i zaczną głosować na Wiosnę.

Wiele wskazuje na to, że póki co jego partia nie będzie w stanie samodzielnie starać się o władzę. Coraz bardziej możliwe staje się dołączenie Wiosny do koalicji opozycji, która będzie walczyć o głosy Polaków już tej jesieni w wyborach do Sejmu i Senatu. To właśnie Robert Biedroń, jako lider lewicowego ugrupowania, postanowił zabrać głos w sprawie, która interesuje wiele osób od dłuższego czasu.

Paweł Domagała: blogerka zarobiła tysiące na parodi jego piosenkiWykpiła utwór Pawła Domagały. Dostała za to to tak wielkie pieniądze, że ścina z nógCzytaj dalej

Robert Biedroń o dołączeniu do koalicji opozycji

- Władze ugrupowania uznały, że wspólny start może doprowadzić do tego, że obecna opozycja wygra wybory parlamentarne, albo nie pozwoli uzyskać PiS większości konstytucyjnej w Sejmie. Mam nadzieję w najbliższych dniach spotkać się z liderami Koalicji Europejskiej - PO, Nowoczesnej i PSL, m.in. z Grzegorzem Schetyną, żeby rozmawiać o tym jak połączyć opozycję, jak doprowadzić do tego, żebyśmy nie stali tylko przed wyborem jak bardzo opozycja przegra, ale żebyśmy stanęli w końcu przed szansą jak bardzo opozycja wygra - powiedział Biedroń.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Choroby psychiczneDramatyczne wyznania gwiazd! Cierpią na psychiczne chorobyCzytaj dalej

Robert Biedroń opowiada o planach na następne wybory

Wiele wskazuje więc na to, że Wiosna ostatecznie dołączy do koalicji opozycji, co jest bardzo kontrowersyjnym ruchem i z pewnością nie spodoba się bardzo wielu osobom. To właśnie odsunięcie od liderów PO, SLD i PSL miało zapewnić Wiośnie dobry start, jak twierdzili jej wyborcy.

Internauci zaczęli głośno mówić o oszustwie Biedronia, który obiecywał zdystansowanie się od opozycji, jednak wygląda na to, że ostatecznie jego partia dołączy do koalicji.

ZOBACZTAKŻE:

  1. Tragedia w wesołym miasteczku. Nie żyje 19-latka. Została ZMIAŻDŻONA przez ogromną karuzelę. Ten widok zmrozi wam krew w żyłach [WIDEO]
  2. Syn polskiego miliardera wziął ślub. Przyjęcie było bardzo LUKSUSOWE. Bawiły się na nim same gwiazdy - byli tam nawet Kwaśniewscy!
  3. Opole odleciało, część widzów z żenady wbiło w ziemię, inni turlali się ze śmiechu. Tego kabaretu nie zapomnimy przez lata
  4. Czujesz, że mąż Cię nie kocha? Zawsze chodzi o te 4 powody, możesz temu zaradzić
  5. Urbański od "Milionerów" w młodości był brunetem i wyglądał jak prawdziwy Adonis. Tych zdjęć nigdy nie widziałeś
  6. Gwiazda disco polo bezczelnie oszukała Polaków? Gdy wyszło na jaw, Godlewska skasowała wszystko

Jan Paweł IIJan Paweł II w ostatnich chwilach życia. 9 zdjęcie będzie prawdziwym wstrząsem dla KatolikówCzytaj dalej

Źródło: Newsweek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News