Robert Biedroń odniósł sukces
YouTube - Imponderabilia
Piotr Bernaciak - 4 Lipca 2019

Sukces Biedronia w PE. Będzie szefem bardzo ważnej komisji

Robert Biedroń odniósł wielki sukces na początku kadencji w Parlamencie Europejskim. Dowiedzieliśmy się, że zostanie szefem znanej komisji. Polskiego polityka czekają ważne obowiązki.

Robert Biedroń po wyborach do Parlamentu Europejskiego mógł świętować, bowiem jego partia osiągnęła wysoki wynik i zdołała wywalczyć mandaty poselskie. Teraz prezes i założyciel znanego ugrupowania przeniesie się do Brukseli, gdzie będzie działał jako europoseł. Dowiedzieliśmy się jednak, że nie jest to jedyny wielki sukces polityka polskiej lewicy. Spotkało go wielkie docenienie.

Nowy europoseł postanowił pochwalić się w mediach społecznościowych decyzją władz Parlamentu Europejskiego, które doceniły jego zaangażowanie w kwestie społeczne. Dzięki temu Robert Biedroń niebawem zostanie szefem bardzo ważnej komisji, która bardzo często obraduje w Brukseli nad kluczowymi sprawami. Dla Polaka jest to z pewnością kolejny wielki triumf.

mama miała wybrać trumnę dla dzieckaLekarze kazali 26-latce w ciąży wybrać trumnę dla nienarodzonego dziecka. Po porodzie ich zamurowałoCzytaj dalej

Robert Biedroń został szefem komisji

- Dobre wieści ze Strasburga! Szefostwo w komisji ds. Praw Kobiet i Równouprawnienia w drugiej połowie kadencji dla Roberta Biedronia, a już teraz stanowisko wice. Polki muszą mieć te same prawa co Francuzki i Szwedki, a wszyscy, w tym mniejszości, szanowani - napisał na Twitterze polityk, ogłaszając swój wielki sukces Polakom. Pojawiło się wiele słów gratulacji dla naszego przedstawiciela.

Jak po chwili dodał europoseł, nie są to jedyne stanowiska w Parlamencie Europejskim, które uzyska Wiosna. Dowiedzieliśmy się, że inni jej przedstawiciele także mogą liczyć na stanowiska w komisjach dotyczących kwestii społecznych. Wygląda na to, że polska partia lewicowa została bardzo doceniona.

Robert Biedroń chwali się swoim triumfem

- Komisje , w których Wiosna będzie pracowała: Sylwia Spurek - LIBE i ENVI, Łukasz Kohut - ITRE i CULT, Robert Biedroń - BUDG, FEMM (wiceprzewodniczący) i AFET. Zabieramy się do pracy! - napisał Biedroń, wskazując na wszystkie komisje, w których znajdą się członkowie jego partii.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Krzysztof JackowskiPrzepowiednie Krzysztofa Jackowskiego z ostatnich dni porażają. Oby szósta z nich nigdy się nie spełniła, bo będzie bardzo źleCzytaj dalej

Co prawda Biedroń zostanie przewodniczącym komisji dopiero od połowy kadencji, jednak już teraz będzie wiceprzewodniczącym, co sam odbiera jako docenienie dla pracy na rzecz równouprawnienia. Teraz ma dbać o to, by funkcjonowało ono nie tylko w naszym kraju, lecz w całej Unii Europejskiej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. NIE ŻYJE znana aktorka, miała 47 lat. Osierociła troje małych dzieci
  2. Żony Braci Golec to prawdziwe góralskie piękności. Nie uwierzycie, jak wyglądają ukochane słynnych braci
  3. Córka Katarzyny Dowbor jest tak piękna, że wygląda jak anioł, który zstąpił na ziemię!
  4. Bachleda-Curuś to już przeszłość. Gortat przyłapany ze zjawiskową blondynką, co za petarda!
  5. O skandalu w Rossmannie mówi już cała Polska. Zdruzgotane dzieci wróciły do domu z płaczem, rodzice w szoku
  6. Letnia stylizacja Dominiki Gwit powala na kolana. Oczy wam wyjdą z orbit (Zdjęcia)
  7. Oglądacie na własną odpowiedzialność. Siostra Godlewska nagrała hymn USA, teraz Polacy mogą zapomnieć o wizach

Ujawniono szokującą prawdę o wszystkich rozwodach Michała Wiśniewskiego. OniemiejecieUjawniono szokującą prawdę o wszystkich rozwodach Michała Wiśniewskiego. OniemiejecieCzytaj dalej

Źródło: naTemat

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News