Robert Biedroń ofiarą kłamstwa TVP.
youtube.com/Rzeczpospolita TV
Klaudia Bochenek - 3 Lipca 2019

Wiadomości TVP przyłapane na ohydnym kłamstwie. Wymyślili prymitywny cytat, Biedroń reaguje

Robert Biedroń stał się ofiarą obrzydliwego kłamstwa TVP. Przez wyemitowanie materiału w czasie wieczornych "Wiadomości", polityk stał się ofiarą hejtu i nienawiści. Stacja została przyłapana na wymyśleniu wyjątkowo prymitywnego cytatu.

Robert Biedroń przekonał się na własnej skórze, jak to jest być ofiarą kłamstwa TVP. To, co zostało wyemitowane podczas wczorajszych "Wiadomości", przez wielu zostało nazwane jako obrzydliwe, haniebne, naciągane i żenujące. Stacja została publicznie przyłapana na wymyśleniu niewyobrażalnie prymitywnego cytatu.

"Robert Biedroń chce seksturystyki w Polsce"

Wczorajszy program informacyjny zaskoczył wszystkich widzów paskiem głoszącym, że "Robert Biedroń chce seksturystyki w Polsce". Niektórzy wręcz przecierali oczy ze zdumienia. Główna prowadząca wydanie "Wiadomości" powiedziała:

- Robert Biedroń widzi w Polkach przede wszystkim przedmiot pożądania. Lider Wiosny lansuje pomysł uczynienia z seksturystyki ważnej gałęzi polskiej gospodarki - usłyszeli widzowie.

Najbardziej zaskoczony tymi słowami był jednak z pewnością lider Wiosny.

Marta Kaczyńska oszukała mężaPrzez 4 lata myślał, że wychowuje swoje dziecko. Wiemy, co dzieje się teraz z pierwszym mężem Marty KaczyńskiejCzytaj dalej

W 2-minutowym materiale wideo znalazło się wszystko, co znaleźć się powinno - komentarze zbulwersowanych Polek niegodzących się na uprzedmiotowienie, a także wypowiedź socjologa z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. W materiale pokazano także rzekome cytaty Roberta Biedronia wraz z datami.

To wszystko to jakaś koszmarna pomyłka i manipulacja

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że dwa cytaty, które zostały umieszczone w krótkim reportażu, wcale nie należą do Biedronia. To efekt koszmarnej pomyłki i usilnej chęci wywołania skandalu.

- W Polsce w tej chwili jest tyle pięknych Słowianek, że grzech tego nie wykorzystać - tak brzmiało zdanie przypisane Robertowi Biedroniowi.

W dalszej części było rzekome wytłumaczenie, co miałby przez to rozumieć.

- Stworzenie portalu, który połączy randkę z turystyką, piękne randkujące Słowianki napędzą polską turystykę i gastronomię, wystarczy to sobie wyobrazić - rzekomo miał stwierdzić.

Jednak okazuje się, że to wcale nie słowa lidera partii Wiosna. Naprawdę pochodzą one z listu od pana Roberta z Warszawy, w którym były zawarte jeszcze inne prześmiewcze "pomysły", a Biedroń opublikował je na swoich mediach społecznościowych dla rozrywki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

disco-poloStraszne choroby zniszczyły ich życie. Druzgocące dramaty gwiazd disco-poloCzytaj dalej

Wieści o niechlubnym materiale szybko doszły do polityka. Nie zastanawiając się ani chwili, postanowił odpowiedzieć prześmiewczą grafiką, by dać ludziom do myślenia, że TVP potrafi źle zinterpretować wszystko, co się da.

- Kurski po raz kolejny udowodnił, że nie ma rzeczy niemożliwych, a prawdziwa głupota nie zna żadnych granic... - podpisał również wrzucone zdjęcie.

- Jeżeli ten drugi by pojawił się w TVP, to rozszerzony o komentarz, że poleciał i wygrał - podchwycili żart twitterowicze.

- Tak będzie wyglądała kampania do wyborów na jesień. Dzień w dzień będzie lało się szambo. Najgorsze, że z tym nic nie można zrobić - pisał zawiedziony inny użytkownik serwisu.

Obrazy Pikio

Fot. twitter.com/RobertBiedron

ZOBACZ TAKŻE:

  1. NIE ŻYJE znana aktorka, miała 47 lat. Osierociła troje małych dzieci
  2. Żony Braci Golec to prawdziwe góralskie piękności. Nie uwierzycie, jak wyglądają ukochane słynnych braci
  3. Anna Komorowska w dniu ślubu z Bronisławem wyglądała jak milion dolarów! Ujawniono ich zdjęcie ślubne. Nie poznacie prezydenta!
  4. Dowbor po kilku miesiącach odwiedziła rodzinę, której remontowała dom. Dramatyczny widok, prawie się popłakała
  5. Cudowniejszej wiadomości o Elżbiecie Jaworowicz dzisiaj nie przeczytacie. Wielka tajemnica ujawniona
  6. Przez 4 lata myślał, że wychowuje swoje dziecko. Wiemy, co dzieje się teraz z pierwszym mężem Marty Kaczyńskiej
  7. Nikt tego nie wiedział. Przyjaciółka Kotulanki ujawniła jej dramatyczne ostatnie chwile

.Zdjęcia Anny Przybylskiej z ostatnich dni życia trafiły do sieci. Przedostatnie jest wyjątkowo wzruszająceCzytaj dalej

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News