Awantura w RMF FM! Dziennikarz zrównał przeciwniczkę UE z ziemią

Awantura w RMF FM! Dziennikarz zrównał przeciwniczkę UE z ziemią Źródło: YouTube - RMF 24

RMF FM słynie z wywiadów przeprowadzanych przez jednego z najbardziej znanych polskich dziennikarzy politycznych. Podczas jednej z ostatnich rozmów miał okazję rozmawiać z jedną z zagorzałych przeciwniczek Unii Europejskiej. W opinii słuchaczy pracownik radia perfekcyjnie wypunktował kobietę.

RMF FM emituje popularny program, do którego najczęściej zapraszane są osoby związane z polską polityką. Nie brakuje wśród nich także tych, którzy wywołują wielkie kontrowersje przez swoje słowa. Wiele osób wyraża swoją złość w związku ze słowami parlamentarzystów, są jednak tacy, którzy chwalą zachowanie prowadzącego, który bezbłędnie punktuje polityków.

Robert Mazurek od wielu lat pracuje w RMF FM i jest chwalony za odważne rozmowy z reprezentantami świata polityki. Jego program cieszy się sporą popularnością z powodu luźniejszej atmosfery i spokojniejszego podejścia do rozmówców. Tym razem jednak było nieco inaczej.

Program RMF FM zakończył się skandalem

Gościem Roberta Mazurka była Kaja Godek, jedna z aktywistek ruchów antyaborcyjnych, sprzeciwiająca się obecnej działalności Unii Europejskiej. Głośno zrobiło się o niej w ostatnich miesiącach, gdy w Polsce rozpoczęły się tak zwane czarne protesty. Kobieta stała się wówczas twarzą osób sprzeciwiających się tej idei. Dziś mówi się o niej z zupełnie innego powodu.

Nieoczekiwanie zdecydowała się ona bowiem na dołączenie do koalicji ruchów prawicowych, które mają na celu zdobycie mandatów w wyborach do Parlamentu Europejskiego. W trakcie trwającej kampanii wyborczej działaczka postanowiła udzielić wywiadowi Robertowi Mazurkowi, podczas którego miała okazję odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących swoich planów na najbliższe miesiące.

Redaktor przypomniał, że Janusz Korwin-Mikke wspominał ostatnio o dzieciach z niepełnosprawnościami, które chodzą do szkoły wraz ze zdrowymi uczniami. Polityk burzył się, że takie sytuacje nie powinny mieć miejsca, co stoi w sprzeczności z poglądami Kai Godek. Dziennikarz chciał zrozumieć brak wspólnych poglądów w koalicji, jednak kobieta stwierdziła, że nie będzie tłumaczyć słów obcego człowieka z przeszłości.

Kaja Godek w RMF FM

- Łączy nas dystans do Unii Europejskiej, eurosceptycyzm. Jestem za tym, żeby analizować sytuację, i jeśli się okaże, że polski interes nie jest realizowany, to polexit jest jednym z wyjść - mówi działaczka o jej wspólnych poglądach z narodowcami.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Robert Mazurek próbował dopytać Kaję Godek o różnicę między Radą Europejską a Radą Unii Europejskiej, lecz kobieta odpowiedziała, że pytanie nie ma nic wspólnego z jej kandydaturą. Internauci stwierdzili, że w ten sposób Godek jedynie ośmieszyła się, nie znając podstawowych zagadnień związanych z pracą w Parlamencie Europejskim. Słuchacze są w większości zdania, że ten wywiad nie dał kobiecie poparcia u niezdecydowanych wyborców.

  1. NIEPOKOJĄCE informacje o stanie zdrowia Beaty Tyszkiewicz. Wielbiciele aktorki bardzo sie martwią
  2. Sprawdziliśmy ile zarabiają aktorzy M jak Miłość. Nasza dziennikarka była wstrząśnięta
  3. Wstrząsające słowa polskiego artysty o Janie Pawle II. Katolicy zaniemówili
  4. Dzisiaj wieczorem włączcie Milionerów! Jest przeciek, Andrzej przejdzie do historii
  5. Rolnicy zablokowali Warszawę! Świńskie łby i płonące opony leżą na ulicy

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu