Zwolennicy opozycji zawrzeli po wpisie Włodzimierza Czarzastego, który bezceremonialnie zaatakował innego przeciwnika Prawa i Sprawiedliwości – Władysława Frasyniuka. Mimo podobnego podejścia do obecnej władzy najwyraźniej obaj politycy nie darzą siebie sympatią.

W wywiadzie przeprowadzonym przez dziennikarzy Gazety Wyborczej Frasyniuk przedstawiał siebie, jako zwycięzcę, który wraz z innymi działaczami Solidarności pokonał komunizm. Wyraził także żal, że Polacy nie potrafią odpowiednio świętować tego ,,triumfu”.

Myśmy ich, k***wa, po-ko-na-li – mówi Frasyniuk na łamach Gazety Wyborczej.

Na sytuację kompletnie inaczej patrzy jednak obecny lider SLD, a do 1989 roku członek PZPR – Włodzimierz Czarzasty. Mimo iż z Frasyniukiem łączy go niechęć do Prawa i Sprawiedliwości to w ostrych słowach skrytykował go za nazywanie rozmów okrągłostołowych zwycięstwem Solidarności.

Drogi Władysławie Frasyniuku! Żeście komunistów pokonali? No nie. Wyście się z nami, k…wa, przy Okrągłym Stole i 4 czerwca 1989 r. do-ga-da-li! – skomentował w swoim wpisie postawę Władysława Frasyniuka Włodzimierz Czarzasty.

...

Zobacz również

fot. facebook