Bardzo zaskakujący komentarz Bońka po aferze dopingowej. "Brać i nie dać się złapać"

Bardzo zaskakujący komentarz Bońka po aferze dopingowej. "Brać i nie dać się złapać"

Sztangista Adrian Zieliński oraz jego brat Tomasz zostali przyłapani podczas Igrzysk Olimpijskich w Rio na dopingu. Swoim komentarzem w tej sprawie podzielił się prezes PZPN, Zbigniew Boniek.

Jak informowaliśmy wcześniej, złoty medalista z Londynu Adrian Zieliński oraz jego brat - mistrz Europy Tomasz Zieliński, zostali kilka dni temu przyłapani na dopingu. Na oszustwie przyłapano również Krzysztofa Szramiaka - również ciężarowca.

Sprawa budzi ogromne kontrowersje, ponieważ panowie byli naszymi faworytami w walce o medale. Teraz obydwaj sportowcy zostali usunięci z polskiej kadry olimpijskiej i mają zakaz występowania w zawodach sportowych przez następne cztery lata.

ZOBACZ TAKŻE - Ostra odpowiedz przyłapanego na dopingu sztangisty. „Ścierwo polityczne na sznur!”

Sprawę w zaskakujący sposób skomentował prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniew Boniek.

 - Szczerze, czy można wygrać "ciężary" na IO bez koksu? - nie, ale można nie dać się złapać, tym razem się nie udało, taka prawda niestety - napisał Boniek.

Słowa prezesa PZPN wywołały żywą dyskusję, w której podnoszono m.in. takie komentarze, że "wszyscy o tym wiedzą, ale nikt o tym głośno nie mówi" czy to, że "Igrzyska powinny być wolne od tego typu rzeczy", a także to, że "nie tylko w ciężarach istnieje doping".

zibi

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

bh
Następny artykuł