Rio'16: Polska lekkoatletka pobiła rekord i robi furorę na Instagramie

Rio'16: Polska lekkoatletka pobiła rekord i robi furorę na Instagramie

Maria Andrejczyk to 20-letnia lekkoatletka specjalizująca się w rzucie oszczepem. Odległość jaką uzyskała to największa w tym roku i dodatkowo jest nowym rekordem Polski. Wszystko wskazuje również na to, że podbije polski internet, ponieważ jej konta na portalach społecznościowych przeżywają prawdziwe oblężenie. 

Polska lekkoatletka zaskoczyła wszystkich podczas wczorajszych eliminacji olimpijskich w rzucie oszczepem. 20-letnia Andrejczyk uzyskała wynik 67,11 m co jest nie tylko najlepszym rzutem w tym roku na świecie ale również nowym rekordem Polski. Dzięki wspaniałemu rzutowi Polka zakwalifikowała się do finału, który odbędzie się już w ten piątek.

 - Byłam zmobilizowana, chciałam się skupić, żeby raz-dwa to zaliczyć. Wierzyłam w to i za chwilę znowu nie. Byłam spokojna, szczęśliwa, że w ogóle tu jestem, bo to i tak ogromny sukces jak na 20-latkę. To, co zrobiłam to wisienka na torcie - powiedziała mediom Andrejczyk po eliminacjach.

Jak się jednak okazuje, polska lekkoatletka podbija również polski internet. Jej konta na portalach społecznościowych przeżywają aktualnie prawdziwe oblężenie. I nie ma się czemu dziwić, dziewczyna jest urodziwa czym lubi się chwalić na takich portalach jak Instagram.

ad1 ad2 ad3 ad4 ad5 ad6 Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:
bh Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu