Rio'16: Francuski chodziarz pokonany przez biegunkę. Załatwił potrzebę idąc (video)

Rio'16: Francuski chodziarz pokonany przez biegunkę. Załatwił potrzebę idąc (video) Źródło: źródło: twitter.com/MailOnline

Nietypowa sytuacja miała podczas piątkowego wyścigu chodziarzy na Igrzyskach w Rio. Yohann Diniz, aktualny rekordzista świata w chodzie na 50 km i 20 km został pokonany przez... biegunkę.

Diniz przez dłuższy czas konkursu był na prowadzeniu. Kiedy wszyscy myśleli już, że Francuz po raz kolejny odniesie sukces, okazało się, że rekordzista ma problemy. 38-latek zmagał się bowiem z biegunką, która skutecznie utrudniła mu walkę o zwycięstwo.

Francuz długo nie myśląc zaczął załatwiać swoją potrzebę fizjologiczną idąc. Nie byłoby to dla niego wielkim problemem, gdyby nie fakt, że już kilka chwil później zemdlał. Udało się go jednak szybko ocucić i Diniz wrócił na trasę.

38-latek jest trzykrotnym mistrzem Europy i wicemistrzem świata w chodzie sportowym. Przez swoje problemy na trasie podczas piątkowego chodu zajął siódme miejsce. Do pierwszej pozycji zabrakło mu niecałych sześciu minut.

Nagranie można również obejrzeć pod tym linkiem. POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO Obserwuj Pikio.pl na Twitterze, tam więcej informacji! źródło: polsatsport.pl, youtube.com pt
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News