Nie żyje 33-letni raper, tragiczna śmierć. Rihanna żegna znanego muzyka

Nie żyje 33-letni raper, tragiczna śmierć. Rihanna żegna znanego muzyka Źródło: screen/YouTube/Rihanna

Rihanna i inni artyści pogrążyli się w żałobie. Do mediów dotarła smutna wiadomość o śmierci słynnego rapera. 33-letni artysta zginął tragicznie.

Rihanna żegna znanego rapera. Do mediów dotarły smutne informacji o śmierci 33-letniego artysty. Nipsey Hussle został zastrzelony w minioną niedzielę. Według medialnych doniesień, muzyk zginął w niezwykle dramatycznych okolicznościach. Jego przedwczesna śmierć wstrząsnęła środowiskiem artystycznym i była ogromnym ciosem dla jego fanów.

Nipsey Hussle, którego Rihanna mogła zaliczyć do grona swoich bliskich znajomych, zginął w wyniku strzelaniny, która rozegrała się na parkingu pod prowadzonym przez niego sklepem odzieżowym The Marathon Clothing w Los Angeles. Policja ustaliła, że strzelanina była wynikiem gangsterskich porachunków. Trwa śledztwo, które ma ustalić dokładne okoliczności zdarzenia. Wiadomo jednak, że były one wstrząsające.

Raper Nipsey Hussle zginął w dramatycznych okolicznościach. Rihanna żegna słynnego rapera

Okoliczności śmierci znanego rapera wstrząsnęły środowiskiem artystycznym. Podczas strzelaniny w Hyde Parku w Los Angeles ucierpiały trzy osoby. Służby zainterweniowały bardzo szybko i wszyscy zostali przewiezieni do okolicznego szpitala. Walka o życie rapera trwała około godziny. Artysta zmarł w wyniku poniesionych obrażeń.

Świadkowie zdarzenia mówią, że strzały zostały oddane z samochodu, który bardzo szybko uciekł z miejsca zdarzenia. Głównym podejrzanym jest 20-letni ciemnoskóry mężczyzna. Nieoficjalnie mówi się też o gangsterskich porachunkach, w które mogło być zamieszanych dużo więcej osób. Śledczy mają ustalić, w jaki sposób doszło do tragedii.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Był wschodzącą gwiazdą amerykańskiego rapu. Osierocił dwoje dzieci

Ameryka żegna słynnego rapera. Wśród pogrążonych w smutku osób jest rodzina tragicznie zmarłego i jego koledzy po fachu, wśród których są między innymi Drake i Rihanna. Nipsey Hussle był nazywany wschodzącą gwiazdą rapu w USA, a jego kariera dopiero się rozwijała. Artysta zadebiutował w 2018 roku albumem "Victory Lap" i już wtedy dostał nominację do Nagrody Grammy w kategorii Najlepsza Płyta Rap.

Raper należał do ulicznego gangu w Los Angeles. Być może właśnie jego przynależność do Rollin 60's Neighborhood Crips sprawiła, że w tak młodym wieku osierocił dwoje dzieci. Fani rapu są pogrążeni w głębokiej żałobie. Artysta nie będzie miał już możliwości, aby rozwinąć swój potencjał.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jak DZIŚ wygląda Bogumiła Wander? Operacje plastyczne zniszczyły jej twarz [ZDJĘCIA]
  2. Gdzie mieszka Edyta Wojtczak? Warunki mieszkaniowe legendy TVP was ZSZOKUJĄ!
  3. Michał Wiśniewski straci dach nad głową. W każdej chwili może dostać nakaz eksmisji
  4. TVP przekazała tragiczną wiadomość. Młoda dziewczyna nie żyje, rodzina w rozpaczy
  5. Prawdziwa przyczyna śmierci Wodeckiego. Mało kto pamięta, na co zmarł artysta
  6. Żona Wiśniewskiego wywołała ogromną burzę w mediach. Skasowany wpis rozprzestrzenia się po sieci

źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News