Gdzie oglądać Rick and Morty online? Serial Netflixa za darmo w sieci

Gdzie oglądać Rick and Morty online? Serial Netflixa za darmo w sieci Źródło: facebook.com/RickiMorty

Rick and Morty online. Popularny amerykański serial powraca. Twórcy produkcji ogłosili, że już w listopadzie fani będą mogli cieszyć się oglądaniem najnowszych odcinków. Żeby przygotować się na czwartą serię, warto przypomnieć sobie dotychczasowe epizody. Gdzie obejrzeć wszystkie sezony zabawnego serialu?

Rick and Morty online - animowany serial jest dostępny w internecie. Fani połączenia fantastyki i dobrego humoru mogą obejrzeć przygody Ricka Sancheza i jego wnuka kompletnie za darmo.

Rick and Morty online. Gdzie obejrzeć?

Amerykański serial animowany to komedia przeznaczona dla starszej widowni. Stworzona przez Justina Roilanda i Dana Harmona produkcja w oryginalnym zamyśle miała parodiować popularny film "Powrót do przyszłości" i została stworzona na potrzeby festiwalu Channel 101. Po premierze producenci nakłonili twórców do rozszerzenia programu czego efektem była emisja pierwszego sezonu w grudniu 2013 roku. Po emisji 11 odcinków historia naukowca i jego wnuka zyskała wielką sławę i pozytywne opinie, w konsekwencji serial doczekał się jeszcze dwóch sezonów. W połowie maja bieżącego roku twórcy produkcji ogłosili, że widzowie doczekają się nowych - aż 70 odcinków, których premiera odbędzie się jeszcze w listopadzie.

Serial opowiada o przygodach charyzmatycznego i ekscentrycznego naukowca Ricka Sancheza, który wspólnie ze swoim wnukiem podróżują po odległych galaktykach i alternatywnych rzeczywistościach. Główny bohater jest uzależniony od alkoholu, a jego niestabilne życie rodzinne w połączeniu z szalonymi i awangardowymi pomysłami skutkują produkcją przepełnioną czarnym humorem.

Od 2017 roku przezabawny serial można oglądać na Comedy Central. Ponadto wszystkie 31 wyemitowanych dotąd odcinków jest dostępne w sieci.

Rick and Morty online dostępny na CDA i Netflix

Kiedy zapaleni miłośnicy przygód Ricka, Morty'ego, Beth i Jerry'ego dowiedzieli się o kontynuacji ich ulubionego serialu, z pewnością postanowili przypomnieć sobie dotychczasowe odcinki. Taką możliwość daje im portal CDA. Na kanale dostępne są wszystkie trzy sezony składające się na 31 epizodów - każdy w polskiej wersji językowej.

27 sierpnia 2016 roku na emisję odcinków zdecydowała się popularna platforma streamingowa - Netflix. Widzowie mogą cieszyć się oglądaniem wszystkich epizodów w wersji z polskim dubbingiem. Przypominamy, że aby cieszyć się serialem Rick and Morty oraz innymi produkcjami na Netflixie, wystarczy założyć konto. Podczas trwającej kilka minut rejestracji wybieramy rodzaj profilu, który będziemy chcieli posiadać. Trzy różniące się ceną opcje zależą od wyboru ilości urządzeń, na których będziemy korzystali z usług platformy. 

Najnowszy sezon animowanej komedii fantasy dla dorosłych prawdopodobnie ukaże się pod koniec tego roku. Data przewidywanej premiery to listopad 2019.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Gdzie oglądać The Society online? Nowy serial Netflix
  2. Easy - serial Netflixa ma już 3 sezony. Najnowszy niedawno się pojawił
  3. Gdzie oglądać Breaking Bad online? Platformy takie jak CDA czy Zalukaj udostępniają serial?
  4. Gdzie oglądać Lucyfera online za darmo? Serial jest dostępny w sieci
  5. Gdzie można obejrzeć The 100? Hit Netflixa już jest dostępny w sieci
Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu