„Kuchenne rewolucje” to jeden z najbardziej kasowych programów stacji TVN. Audycja ściąga miliony widzów przed telewizory, także dzięki jej prowadzącej, Magdzie Gessler. Zachowanie znanej restauratorki wzbudza wiele kontrowersji i domysłów.

Magda Gessler słynie z wybuchowego charakteru, który jest jedną z wizytówek „Kuchennych rewolucji”. Prowadząca potrafi wyzywać i przeklinać, często zniechęcając do siebie osoby, którym przybywa z pomocą. Przez lata nie podlegało wątpliwości, że Gessler po prostu taka jest. Z czasem jednak coraz więcej osób zaczęło podawać w wątpliwość autentyczność jej zachowania.

Z pomocą strapionym fanom przyszedł reżyser programu. W wywiadzie dla magazynu „Party” opowiedział o tym, jak „Kuchenne rewolucje” wyglądają do kuchni. Otóż okazuje się, że zwolennicy teorii o wyreżyserowanej złości i agresji słownej Gessler grubo się mylili. Nie dość, że jej reakcje są spontaniczne, to brak jest scenariusza w ogóle.

– Często słyszę, że Magda dostaje od nas jakiś scenariusz. To bzdura! Ona przed każdym odcinkiem zna tylko adres, nie wie nawet, jak nazywają się bohaterowie i jaki mają problem. Ale kiedy siada i zaczyna rozmawiać z ludźmi, błyskawicznie czyta im w myślach – przyznał reżyser „Kuchennych rewolucji”.

źródło: msn.com

To dla niej rozwodzi się światowa gwiazda futbolu! Trudno się dziwić

Zobacz również