Rezygnują z WOŚP! Owsiak ma dość, sięga po ostateczne rozwiązanie
Redaktor - 2 Stycznia 2018

Rezygnują z WOŚP! Owsiak ma dość, sięga po ostateczne rozwiązanie

Tej decyzji nie spodziewał się nikt. Polacy nie mogą pojąć, jak to możliwe. Rezygnują z WOŚP! Te szokujące doniesienia wstrząsnęły całym krajem. Jurek Owsiak ma dość i sięga po ostateczne rozwiązanie.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która zajmuje się zbiórką środków finansowych przeznaczanych na ratowanie życia ciężko chorych osób, a w szczególności dzieci, gra w Polsce już od 1993 roku. 26 finał tego wielkiego przedsięwzięcia, a w które angażują się setki tysięcy osób, w tym roku będzie inny.ZOBACZ TAKŻE: Owsiak zrozpaczony. Okradli WOŚP!

Rezygnują z WOŚP, winne Prawo i Sprawiedliwość

W mediach zawrzało, kiedy światło dzienne ujrzała bardzo kontrowersyjna informacja. Wieloletni partner i główny sponsor WOŚP-u, Bank Pekao wycofał się ze współpracy z fundacją Jurka Owsiaka. Ta decyzja władz Pekao wstrząsnęła milionami Polaków. Władze tej instytucji finansowej nie chcą odnosić się w mediach do tej sprawy. Tymczasem z mediów docierają nas nieoficjalne informacje, jakoby winnym podjęcia przez nich tak drastycznej decyzji, miała być winna rządząca partia Prawa i Sprawiedliwości, która nie sympatyzuje z Jurkiem Owsiakiem.

Jerzy Owsiak sięga po ostateczne rozwiązanie

Wydawałoby się, że nie ma wyjścia z tej patowej sytuacji. Jednak Jerzy Owsiak nie zniechęcił się tym, że stracił strategicznego sponsora i partnera, który co roku wspierał ich kilkumilionowymi darowiznami. Zdecydował się na ostateczne rozwiązanie. Społecznemu działaczowi udało się pozyskać innego dużego partnera akcji. W tym roku Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy wesprze mBank. Okazuje się, że dobro, które na przestrzeni kilkudziesięciu lat uczyniła fundacja Owsiaka, całe szczęście wróciło do niej z nawiązką.Źródło: crowmedia.pl ZOBACZ TAKŻE: Największe gwiazdy nie zagrają dla WOŚP. Powód? Żenujący!
Te memy DOSKONALE podsumowują rok 2017!Te memy DOSKONALE podsumowują rok 2017!Czytaj dalej
Luksusowy apartament Agnieszki Woźniak-Starak [ZDJĘCIA]Jak wygląda apartament Agnieszki Woźniak-Starak? Niewyobrażalne luksusy [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News