Najpopularniejsza sieć fast food wprowadza w końcu udogodnienie, na które wszyscy czekali od dawna. To może oznaczać koniec stania w olbrzymich kolejkach.

Kto próbował kiedyś zjeść coś „na szybko” w McDonalds w godzinach szczytu ten wie, że w praktyce jest to całkowicie niemożliwe. Teraz ma to się jednak zmienić.

Popularna sieć restauracji wprowadza możliwość zamówienia posiłku z dostawą. To rozwiązanie, na które wielbiciele tego typu jedzenia czekali od dawna.

Wspólnie z UberEATS pracowaliśmy nad optymalizacją całego procesu dostawy – od łatwego zamawiania po sprawny dowóz – tak by zapewnić, że produkty dotrą na czas, gorące i świeże. Wierzymy, że nasi goście docenią tę formę korzystania z usług McDonald’s i będą coraz częściej z niej korzystać – mówi Krzysztof Kłapa – dyrektor ds. korporacyjnych w McDonald’s Polska.

Usługa dostępna jest obecnie na terenie Warszawy, jednak już wkrótce objąć ma również inne miasta. Posiłek zamówić można będzie poprzez aplikację UberEATS, która będzie pobierała także należność z konta klienta.

źródło: wsedno24/SE/McDonald’s

...

Zobacz również