Erin Robertson jest twórczynią wynalazku, który, jeżeli się przyjmie, może na dobre zmienić rynek bieliźniarski. Rewolucja zdaje się nadciągać bo z pomysłu korzystają już tysiące kobiet.

Erin bardzo męczyło noszenie stanika w upalne dni. Narzekała na uciążliwy pot. Wiele kobiet podziela ten sam problem. Jednocześnie, często nie mogą zupełnie zrezygnować z biustonosza – są w trakcie karmienia piersią i mleko zostawiałoby plamy na ubraniach.

Próbowałam dosłownie wszystkiego. Używałam nawet posypki dla dzieci, by zwalczyć pot – opowiadała kobieta.

W końcu Erin wpadła na genialny pomysł. Zaprojektowała stanik z… ręcznika! Ta-Ta Towel nadaje się świetnie nie tylko dla kobiet narzekających na pot ale i karmiących matek. Materiał, z którego jest wykonany, pochłania nadmiar płynów. Jednocześnie, jak przyznają jego użytkowniczki, biustonosz jest wygodny.

Dopasowuje się do mojego rosnącego biustu. Dzięki temu nie muszę kupować biustonoszy w większych rozmiarach – ocenia Ta-Ta Towel jedna z noszących go mam.

W przeciwieństwie do entuzjastek stanika, brafitterki są sceptycznie nastawione do wynalazku. Jedna z nich postanowiła jednak uszyć podobny i sprzedawać w Polsce, gdzie na ten moment Ta-Ta Towel nie jest dostępny.

Wydaje mi się, że z małego biustu ten biustonosz będzie się zsuwał, a z kolei dużych piersi nie utrzyma, bo nie ma żadnej kontrukcji. Nie sądze, żeby taka bielizna była dobrym rozwiązaniem – mówi Jolanta Lewicka.

fot. Facebook/Ta-Ta Towel
fot. Facebook/Ta-Ta Towel
fot. Facebook/Ta-Ta Towel
fot. Facebook/Ta-Ta Towel

źródło: WP Kobieta

ZOBACZ TAKŻE

https://www.youtube.com/watch?v=hE8DTQ0wSsc

...

Zobacz również

Zobacz również