Przyszedł do restauracji. Wszystkich ścięło z nóg, gdy powiedział swoje zamówienie na głos, nagranie obiegło cały świat

Przyszedł do restauracji. Wszystkich ścięło z nóg, gdy powiedział swoje zamówienie na głos, nagranie obiegło cały świat Źródło: youtube.com Xiaomanyc 小马在纽约

Restauracja podawała chińskie jedzenie, kiedy mężczyzna wszedł do lokalu i zaczął składać swoje zamówienie na głos, wszyscy zaniemówili z wrażenia. Nagranie z knajpy obiegło sieć.

Restauracja do której wybrał się mężczyzna podaje tradycyjny chiński fast food. Kiedy klient wszedł do lokalu i zaczął na głos składać swoje zamówienie, pracownicy knajpy długo nie mogli uwierzyć w to, co się dzieje. Wszystko zostało nagrane, a wideo obiegło internet.

Restauracja serwuje chiński fast food

Pewien mężczyzna postanowił przeprowadzić ciekawy eksperyment. Na miejsce swojego badania wybrał chińską restaurację, znajdującą się w Nowym Yorku w Stanach Zjednoczonych. Lokal zatrudnia niemal samych rodowitych Chińczyków i serwuje przede wszystkim tradycyjny azjatycki fast food.

Na nagraniu widać, ze kiedy mężczyzna wchodzi do lokalu, od razu podchodzi do lady i niemal natychmiast zaczyna na głos składać swoje zamówienie. Reakcja pracownic restauracji oraz klientów knajpy jest zaskakująca, nie mogą uwierzyć w to, co się dzieje.

- Przestań mówić, przerażasz mnie - skomentowała jego zachowanie jedna z obsługujących w lokalu pracownic.

Pracownicy restauracji nie mogli uwierzyć w to, co się dzieje

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Amerykanin jest słynnym youtuberem, a do tego płynnie posługuje się językiem chińskim. Mężczyzna potrafi mówić aż w trzech dialektach. To dość nietypowa umiejętność dla człowieka, który nie ma korzeni azjatyckich, ponieważ języki pochodzące z tamtej części świata są uważane za jedne z najtrudniejszych do nauki na całym świecie. Dlatego kiedy młody mężczyzna zaczął składać zamówienie po chińsku, wszyscy byli zaskoczeni.

Dzisiaj grzeje: 1. Ważny komunikat sanepidu. Pilne poszukiwania kobiet, których lekarz ma koronawirusa, duże niebezpieczeństwo

2. Polski minister zarażony koronawirusem czuje się gorzej. Znamy szczegóły

Chińska obsługa lokalu była w ogromnym szoku, kiedy mężczyzna zaczął rozmawiać z nimi w ich ojczystym języku. Przyznali, że jego wymowa oraz ogólna znajomość chińskiego jest na bardzo wysokim poziomie i robi na nich piorunujące wrażenie. Nie spodziewali się, że "biały" człowiek może tak dobrze nauczyć się mówić w ich języku. Nagranie zostało opublikowane przez youtubera w sieci, do tej pory użytkownicy internetu obejrzeli je już ponad 4,5 miliona razy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szkoły będą zamknięte znacznie dłużej. Znamy konkretną datę
  2. Nie żyje były reprezentant Polski. Był prawdziwą legendą Ekstraklasy, oficjalny komunikat klubu
  3. Do sieci trafił kontrowersyjny apel polskiej policji dotyczący koronawirusa. Przecieramy oczy ze zdumienia
  4. Smutek gwiazdora disco polo. Sytuacja jest tragiczna, zdjęcia mówią same za siebie
  5. Dramatyczne informacje z zachodniej Polski. Matka zabiła 2-letnie dziecko, zrobiła to w najgorszy sposób
  6. WHO dobitnie odpowiedziała wszystkim, którzy z obawy przed koronawirusem jedzą czosnek

źródło: YouTube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News