Restauracje, termin otwarcia
pikio.pl
Weronika Wasiak - 8 Maja 2020

Wiemy kiedy zostaną otwarte restauracje. Wiceminister podał dokładny termin

Dotychczas restauracje pełniły usługi wyłącznie na wynos. Mimo otwarcia galerii handlowych obostrzenie nie uległo zmianie, a data otwarcia lokali gastronomicznych nie była znana. W końcu jednak wiceminister podał konkretny termin.

Kiedy restauracje zostaną otwarte? Miliony Polaków z niecierpliwieniem czeka na oficjalną informację. Choć zdecydowana większość nieprzerwanie dostarczała jedzenie na wynos, mieszkańcom wyraźnie brakowało zjedzenia obiadu w samym lokalu. Kiedy zatem możemy spodziewać się ponownego otwarcia gastronomii? Wreszcie wszystko stało się pewne.

KacperekPrzerwano poszukiwania 3,5-letniego Kacperka. Policja przekazała smutny komunikatCzytaj dalej

Wiceminister ujawnił, kiedy zostaną otwarte restauracje

Cytowany przez Money.pl wiceminister podał dokładną datę otwarcia restauracji. Mowa oczywiście o możliwości zjedzenia obiadu w samym lokalu czy wypicia kawy w kawiarni. Jak się okazuje, rząd planuje otwarcie na 18 maja.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

KobietaKobieta chora na nowotwór wzięła ślub w szpitalu. Następnego dnia jej męża spotkała największa tragediaCzytaj dalej

- W poniedziałek 18 maja jest przewidywane uruchomienie gastronomii - powiedział wiceminister rozwoju Andrzej Gut-Mostowy. - Oczywiście z tymi rygorami, które są już zaznaczone i które dotyczą obiektów hotelowych. To też pozwoli, że obiekty hotelowe będą trochę bardziej tętniły życiem, bo pomimo że otworzyliśmy kilka dni temu hotele, to liczba gości tam jest bardzo nieduża - mówił dla WP wiceminister.

Dzisiaj grzeje:

1. Nagła decyzja ministerstwa, w przyszłym tygodniu zniosą ważny zakaz? Jest jeden warunek

2. RMF: Od poniedziałku nie nastąpi luzowanie obostrzeń. Ustalono nową datę otwarcia restauracji

- Nie naciągając przepisów sanitarnych i bezpieczeństwa Polaków, myślę, że do wakacji wrócimy do normy - dodał cytowany przez Money.pl wiceminister. Na takie informacje Polacy długo czekali. Istnieje zatem duża szansa, że jeżeli nie dojdzie do drugiej fali zachorowań, obywatele mogą liczyć na spokojne wakacje, do których przyzwyczaili się w ostatnich latach.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Często pocisz się w nocy? Uważaj, ponieważ może być to objawem niebezpiecznych chorób
  2. Prokuratura podjęła ostateczną decyzję w sprawie śmierci Dawida Kosteckiego
  3. Wszyscy do końca wierzyli w szczęśliwy finał. Niestety, ciało ich syna wyłowiono z rzeki
  4. Na obrazku chowa się kot, ale mało kto potrafi go odnaleźć. Większość poddaje się po kilku minutach
  5. Śmierć Ewy Żarskiej nie była przypadkiem? Najbliżsi nie wierzą w samobójstwo, przedstawiają dowody
  6. Najlepszy tatar z receptury Gessler. Gwiazda nalicza ukrytą opłatę, nie zamawiaj, zrób sam bajecznie prostym sposobem

InformacjeDramatyczne informacje ws. Kacperka, nikt o nich nie mówi. Ujawniono bardzo przykre szczegółyCzytaj dalej

Źródło: money

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News