Monika Olejnik i Anja Rubik w opałach! PiS wydał na nie WYROK

Monika Olejnik i Anja Rubik w opałach! PiS wydał na nie WYROK

Afera reprywatyzacyjna coraz częściej staje się głównym tematem publicznej debaty. Na jaw wychodzą bowiem kontrowersyjne fakty, które mają związek z głośnymi postaciami... polskiego show-biznesu. Monika Olejnik i Anja Rubik to dwie największe gwiazdy, w które PiS wycelował swoje działa. 

Komisja reprywatyzacyjna zajęła się właśnie kamienicą przy al. Szucha w Warszawie. Organ kierowany przez Patryka Jakiego rozpatruje więc sprawę, w którą zamieszane są krajowe gwiazdy.

Nieoczekiwane wieści

Jak się bowiem okazuje, apartamenty w budynku zakupiły jakiś czas temu Monika Olejnik, Anja Rubik oraz Monika Jaruzelska. Swój lokal mają mieć tam także Jarosław Gugała i Edward Miszczak. ZOBACZ TAKŻE: Spiskowa teoria ma tysiące zwolenników. „Oto czemu PiS ma 45 proc.” O sprawie bardzo szybko poinformowali dziennikarze TVP. Przedstawiciele "Super Expressu" skontaktowali się za to ekspresowo z Jaruzelską, chcąc poznać jej stanowisko w tej sprawie.

Co zrobią Rubik, Olejnik i Jaruzelska?

- Mieszkanie w kamienicy kupiłam 10 lat temu, wzięłam kredyt we frankach tak, jak sporo osób w tamtym czasie. Mam nadzieję, że komisja weryfikacyjna interesuje się kamienicą w oderwaniu od mojej osoby. Że to zupełny przypadek. Mam nadzieję, że komisji chodzi o osoby, które miały tam biura, a występują w aferze reprywatyzacyjnej - stwierdziła więc córka Wojciecha Jaruzelskiego. ZOBACZ TAKŻE: Nowy sondaż potwierdza! Idzie wielka zmiana w polityce Czas pokaże, w jakim stopniu znane publicznie osoby zostaną wmieszane w sprawę. Dowiemy się tego zapewne już w najbliższych dniach.
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News