Reprezentancja Polski w rozpaczy. Śmierć w rodzinie naszego napastnika

Reprezentancja Polski w rozpaczy. Śmierć w rodzinie naszego napastnika

Reprezentant Polski w piłce nożnej, Łukasz Teodorczyk przeżywa właśnie niewyobrażalny dramat rodzinny. Występujący za granicą sportowiec musiał nagle wrócić do kraju prosto z klubowego treningu. Jak dowiedzieliśmy się, zmarł brat napastnika.

Niespełna 27-letni piłkarz od kilku sezonów ugruntowuje swoją pozycję jednej z nadziei polskiej piłki na lepszą przyszłość. Pochodzący z Żuromina napastnik doskonale rokuje i dostał już kilkanaście szans na grę w orzełkiem na piersi. Teodorczyk w barwach narodowych rozegrał 15 spotkań i strzelił 4 bramki. Od 2016 roku mieszka i występuje w Belgii, gdzie reprezentuje stołeczny Anderlecht. Niestety życie piłkarza właśnie legło w gruzach, a wszystko za sprawą tragedii rodzinnej.

Łukasz Teodorczyk stracił brata!

Popularny "Teo" w czwartek musiał pilnie opuścić trening klubowy i powrócić do ojczyzny. Wszystko za sprawą śmierci brata, która bez wątpienia jest dla niego ogromnym ciosem. O sprawie za pomocą Twittera poinformował już Anderlecht Bruksela. Teodorczyk jak na razie pozostawił sprawę bez komentarza. Piłkarz znany jest jednak z niechętnego udzielania informacji o życiu prywatnym dziennikarzom i kibicom. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Jest reakcja Białego Domu na petycję Polaków ws. ustawy 447!
  2. Terlecki chciał to ukryć! Zaskakujący fakt z młodości wyszedł na jaw
  3. Jackowski oskarżony o ciężkie przestępstwa! Kilka zarzutów
źródło: radiozet.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News