Piekło na Mundialu! Samolot z reprezentacją na pokładzie ZAPALIŁ się w powietrzu!

Piekło na Mundialu! Samolot z reprezentacją na pokładzie ZAPALIŁ się w powietrzu! Źródło: fot. twitter.com

Reprezentacja biorąca udział w Mundialu przeżyła prawdziwe piekło. Wielu z piłkarzy myślało, że to już ich koniec. Samolot, którym lecieli, zapalił się w powietrzu.

Reprezentacja Arabii Saudyjskiej przeżyła prawdziwy koszmar, ta sytuacja może dla wielu z nich skończyć się okropną traumą. Mało brakowało, żeby doszło do tragedii, która mogłaby zaważyć na wyniku całego turnieju

Samolot reprezentacji zapalił się podczas lotu

Piłkarze cały czas dochodzą do siebie po tym traumatycznym przelocie. Na szczęście nikomu nic się nie stało, jednak cała sytuacja byłą bardzo niebezpieczna dla zawodników, którzy mogli stracić życie. Piłkarze byli w trakcie przelotu na swój drugi mecz podczas trwającego właśnie mundialu w Rosji. Podczas lotu sportowcy zauważyli, że jedno ze skrzydeł ich samolotu się pali. Na pokładzie wybuchła panika, na szczęście pilotom udało się dolecieć do celu podróży, którym było miasto Rostów. Reprezentacja Arabii Saudyjskiej jest już w hotelu, gdzie odpoczywają, aby dojść do siebie przed czekającym ich meczem z Urugwajem. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Szaleniec zaczął strzelać do kibiców! Koszmar, kiedy cały świat patrzy na Mundial
  2. Szyc się przyznał. Jest chory, do końca życia się nie uwolni
  3. Dziennikarz TVN w środku awantury w Senegalu. Nagle wielki mężczyzna z kijem zaczął wszystkich bić
źródło: sport.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News