Selekcjoner ogłosił swoją decyzję. Znamy kadrę reprezentacji Polski na mundial

Selekcjoner ogłosił swoją decyzję. Znamy kadrę reprezentacji Polski na mundial Źródło: TVP Sport

Reprezentacja Polski już wkrótce wystąpi na mundialu do lat 20, który odbędzie się na terenie naszego kraju. Selekcjoner Jacek Magiera podał już kadrę na ten turniej, w której nie zabrakło niespodzianek. Kibice głośno komentują decyzje naszego trenera.

Reprezentacja Polski już za kilka tygodni rozpocznie udział w mistrzostwach świata do lat 20, które są organizowane w Polsce. Nasz kraj dostał prawo organizacji już kilka lat temu, a selekcjonowanie odpowiedniej kadry trwało bardzo długo. Ostatecznie jednak nasz selekcjoner Jacek Magiera zdecydował się podać nam pełne zestawienie piłkarzy, który będą mieli szansę wystąpić na wielkim turnieju.

Nie obyło się bez kilku zaskoczeń. Jeszcze kilka tygodni temu publicznie podawano szeroką kadrę, wśród której znajdą się zawodnicy, którzy będą mogli liczyć na występ na mundialu. Dziś poznaliśmy ostateczną wersję składu personalnego wytypowanego przez Jacka Magierę, w związku z czym już niebawem rozpoczną się właściwe przygotowania do rozpoczęcia imprezy.

Reprezentacja Polski na mundial do lat 20

Jacek Magiera zadecydował o pełnym składzie personalnym, w jakim reprezentacja Polski rozpocznie mistrzostwa świata do lat 20. Nie zabrakło pewnych zaskoczeń, o których będą w najbliższych dniach dyskutować kibice. Zanosi się na wyjątkowo ciekawy turniej w wykonaniu naszych zawodników.

Bramkarze: Radosław Majecki, Miłosz Mleczko, Karol Niemczycki

Obrońcy: Jakub Bednarczyk, Adrian Gryszkiewicz, Maik Nawrocki, Jan Sobociński, Serafin Szota, Sebastian Walukiewicz

Pomocnicy: Mateusz Bogusz, David Kopacz, Tomasz Makowski, Adrian Łyszczarz, Bartosz Slisz, Michał Skóraś, Adrian Stanilewicz, Tymoteusz Puchacz, Nicola Zalewski, Marcel Zylla 

Napastnicy: Adrian Benedyczak, Dominik Steczyk

Reprezentacja Polski zagra z Kolumbią, Senegalem i Tahiti

Kibice rozprawiają nad tym, czy w kadrze nie powinni się znaleźć inni zawodnicy, jak choćby Marcin Bułka z Chelsea czy Michał Góral ze Stomilu Olsztyn. Większość chwali jednak decyzję Jacka Magiery i nerwowo oczekuje początku mistrzostw, który pokaże, jak nasi młodzi zawodnicy prezentują się na tle piłkarzy z innych rejonów świata. Zanosi się na wielkie piłkarskie emocje.

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News