Reprezentacja Polski już jest w Rosji i czeka na swój pierwszy, mundialowy mecz. Okazuje się, że wszyscy piłkarze ogromnie się cieszą, bo jeden z piłkarzy, razem ze swoją znaną żoną, niedługo zostaną rodzicami. 

Najpierw Robert Lewandowski i jego żona, Anna zostali rodzicami maleńkiej Klary, a już niedługo kolejna gwiazda polskiej reprezentacji będzie mogła cieszyć się ojcostwem. Wojciech Szczęsny i jego żona, piosenkarka Marina Łuczenko lada chwila zostaną rodzicami!

Reprezentacja Polski świętuje z tego powodu. To zawsze ogromna radość, kiedy na świat ma przyjść nowy człowiek. Szczęsny już nie może się doczekać, kiedy będzie mógł przytulić swoje dziecko.

Reprezentacja Polski już świętuje

Kiedy na świat przyszła Klara Lewandowska świat fanów piłki nożnej dosłownie oszalał, wszyscy niecierpliwie czekali, kiedy dziewczynka pojawi się w mediach społecznościowych swoich sławnych rodziców. Anna i Robert zdają się niebywale spełniać w nowej roli – teraz to samo czeka rodzinę Szczęsnych.

Marina bardzo dobrze się czuje i prezentuje w ciąży. Piosenkarka skupia się teraz na dbaniu o siebie i dzieciątko, które nosi pod sercem. Stara się nie przejmować złośliwymi komentarzami, jakoby specjalnie ukrywała ciążę przed swoimi fanami. W tym momencie nie ukrywa już niczego i śmiało pokazuje się z pięknym ciążowym brzuszkiem. Przyszłym rodzicom życzymy dużo szczęścia! Może ciąża żony zmotywuje Wojciecha Szczęsnego do dania z siebie wszystkiego na Mundialu.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tragedia rodzinna Zamachowskiego. Patrzył na samobójstwo bliskiej osoby
  2. Mikołaj Roznerski ujawnia szokującą prawdę. Chcą go zniszczyć
  3. Magda Gessler na okładkach magazynów! Retusze roku?
  4. Grabowski wreszcie przerwał milczenie. Wydostał się z piekła
  5. Magda Gessler na okładkach magazynów! Retusze roku?

Pobrali się i zaskoczyli wszystkich! Sekretne śluby gwiazd [ZDJĘCIA]


Tych dzieci nie pozazdrościsz rodzicom! [ZDJĘCIA]

Źródło: party.pl