Piłkarze reprezentacji Polski KOŃCZĄ KARIERĘ w kadrze po blamażu z Kolumbią

Piłkarze reprezentacji Polski KOŃCZĄ KARIERĘ w kadrze po blamażu z Kolumbią Źródło: fot. wikimedia / roger gor

Po wczorajszym meczu Polska - Kolumbia nie cichną komentarze. Wszyscy jesteśmy niesamowicie zawiedzeni tym, co reprezentacja Polski zaprezentowała na boisku. Wygląda na to, że ten straszny występ na mundialu może się mocno odbić na wielu piłkarzach. Podjęli już decyzję - kończą karierę. 

To nie był dobry mecz. Reprezentacja Polski zebrała od reprezentacji Kolumbii tęgie cęgi. Przegraliśmy w strasznym stylu, trzy do zera. Taka porażka odbije się na naszych piłkarzach bardzo mocno, niektórzy zakończą karierę. Adam Nawałka musi być załamany tym, co nasi piłkarze zaprezentowali w meczu z Kolumbią. Oni również nie wrócą z mistrzostw do Polski zadowoleni. Niektórzy zakończą nawet karierę sportową w reprezentacji Polski. Z kadrą pożegnać mogą się: Łukasz Piszczek, Łukasz Fabiański, Sławomir Peszko, a być może także Kamil Glik. Ten ostatni podobno wciąż bije się z myślami.

Reprezentacja Polski: nadchodzą wielkie zmiany

Zatem pewne jest, że reprezentacji Polski w tym składzie, który zagrał na tegorocznym mundialu w Rosji, nie zobaczymy już nigdy. Czeka ich tylko mecz o honor z Japonią. Poza tymi, którzy sami zadecydowali o odejściu, selekcjonera i tak czeka rozmowa z niektórymi. Większość naszych piłkarzy dobiega lub przekracza 30-stkę. To na zawodowych sportowców już zdecydowanie za dużo. Jedna rezygnacja nie jest szczególnym zaskoczeniem. Łukasz Fabiański myślał o tym, żeby odejść już w 2016 roku. Szalę goryczy przelała teraz decyzja Nawałki o tym, że na tegorocznym mundialu bramkarz był tylko zawodnikiem rezerwowym. Selekcjoner postawił na Wojciecha Szczęsnego, czy zrobił źle, czy dobrze - można dyskutować. - Różne myśli krążyły po głowie Łukasza. Dużo z nim rozmawialiśmy, konstruktywnie, bez emocji. On też dał sobie czas. Ale tak, zastanawiał się nad tym co będzie dla niego najlepsze. Na szczęście wszystko potoczyło się tak, że chmury zostały przepędzone - wspominał Łukasz Piszczek, jeden z najbliższych kolegów Fabiańskiego, opowiadając o jego zamiarach z 2016 roku. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nie żyje człowiek, którego filmy zachwycały nas wszystkich
  2. Steczkowska przeżywa dramat. Jest załamana tym co jej zrobili
  3. Legenda polskiej muzyki trafiła do psychiatryka. Przez lata trzymano to w tajemnicy
  4. Ręce opadają. Skompromitowali całą Polskę, ale dostaną MILIONY za Mundial
  5. Córka Kaczyńskiej trafiła do szpitala!
Źródło: sport.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News