Awaria samolotu, którym miała lecieć polska reprezentacja. Drużyna zmienia plany

Awaria samolotu, którym miała lecieć polska reprezentacja. Drużyna zmienia plany Źródło: Facebook/Robert Lewandowski

Reprezentacja Polski w piłce nożnej jest właśnie w trakcie eliminacji do mistrzostw Europy 2020. Piłkarze mają już za sobą dwa zwycięskie mecze w swojej grupie. W związku z awarią samolotu plany reprezentacji dotyczące meczu z Macedonią Północną musiały ulec zmianie.

Reprezentacja Polski w piłce nożnej bierze obecnie udział w eliminacjach do Euro 2020. Mistrzostwa Europy mają odbyć się w 12 miastach-gospodarzach w 12 państwach europejskich, w dniach między 12 czerwca a 12 lipca 2020 roku. Polska ma za sobą już dwa zwycięskie spotkania. Teraz przyszedł czas na starcie z Macedonią Północą. Niestety na skutek awarii samolotu kadra musiała trochę zmienić swoje plany. 

Reprezentacja Polski miała kłopoty z samolotem

Reprezentacja Polski w piłce nożnej pod wodzą Jerzego Brzęczka, póki co radzi sobie bardzo dobrze w meczach eliminacyjnych. Ma na swoim koncie już zwycięstwo z Austrią (1:0) i z Łotwą (2:0). 

7 czerwca polska kadra ma rozegrać kolejny mecz w walce o udział w mistrzostwach Europy, tym razem z Macedonią. Piłkarze mieli wylecieć dzisiaj o godzinie 11:30, ale niestety musieli zmienić plany w związku z awarią samolotu. 

Brzęczek musi wprowadzić zmiany

Samolot, którym mieli lecieć reprezentanci Polski, uległ awarii jeszcze przed startem, po poprzednim rejsie na lotnisku w Londynie. Automatycznie przez nią piłkarze nie mogli wylecieć z Warszawy punktualnie o 11:30. Całkowicie zmienia to plany polskiej kadry dotyczące konferencji prasowej i treningu. 

Oficjalna konferencja prasowa, która miała się odbyć w Skopje o godzinie 16:30, została przełożona. Selekcjoner reprezentacji Polski, Jerzy Brzęczek, poważnie myśli również o odwołaniu treningu zaplanowanego na 17:00. Awaria samolotu sprawiła, że piłkarze będą musieli się dostosować do zaistniałej sytuacji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Powszechnie wiadomo, że takie sprawy mogą wybić sportowców z rytmu meczowego. Można jednak mieć nadzieję, że mecz zaplanowany na piątek pójdzie Lewandowskiemu i reszcie chłopaków, tak dobrze jak poprzednie. Początek tego starcia o godzinie 20:45. 

Obecnie polska reprezentacja zajmuje pierwsze miejsce w grupie G. Jednak przed naszymi piłkarzami jeszcze wiele meczów do tego, żeby móc poszczycić się udziałem w mistrzostwach Europy w przyszłym roku. Przed Polską zostały jeszcze mecze z Izrealem, Słowenią i Macedonią, no i oczywiście spotkania rewanżowe z Austrią i Łotwą. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Wielka tragedia dotknęła Danutę Wałęsę. Kobieta dopiero niedawno postanowiła o tym powiedzieć. To straszne! Reakcja Lecha jest oburzająca!
  2. Nie uwierzycie jak Iwona Pavlovic wyglądała jako nastolatka! Była PIĘKNA! Te zdjęcia zwalają z nóg!
  3. Z ostatniej chwili: Polsat informuje o tragedii rodzinnej na zachodzie Polski. Chłopiec nie żyje, matka i braciszek w szpitalu
  4. Zastygliśmy, gdy zobaczyliśmy jak teraz wygląda żona Wiśniewskiego, Mandaryna. Ale jej 16-letnia córka deklasuje nawet Roksanę Węgiel
  5. Roksana Węgiel w końcu przerywa milczenie ws. zatrzymania przez policję. To tłumaczenie nie spodoba się wielu fanom
  6. Boczek z Kiepskich pokazał się z córką. Dziewczyna niesamowicie go

Źródło: Meczyki PL

 

Następny artykuł