Reni Jusis jest obecna na polskiej scenie muzycznej od ponad dwóch dekad. Artystka, kojarzona przede wszystkim z przebojami „Kiedyś cię znajdę”, czy „Zakręcona”, kompletnie zmieniła swój wizerunek. Jasnej, nieco starszej blondynki można nie poznać!

Reni Jusis miewała w swojej karierze muzycznej krótsze i dłuższe przerwy. Teraz artystka wraca po dwóch latach przestoju. Uchodzi w środowisku za ikonę polskiej muzyki klubowej, choć wybiła się przecież na gatunku pop.

Reni Jusis wraca w nowej… fryzurze

Jej powrót wzbudza w fanach spore zainteresowanie. Reni Jusis wydała pod koniec września nowy album pt. „Ćma”. Pozostaje on w tematyce klubowej i elektronicznej – artystka chce ugruntować sobie wypracowaną latami pozycję w tym gatunku muzycznym.

Ale nie tylko powrót Reni Jusis i nowa płyta powodują niecierpliwość fanów. Artystka co widzimy w teledysku zupełnie zmieniła swój image. Krótkowłosa, jasna blondynka zupełnie nie przypomina wcześniejszej Reni. Jak pamiętamy miała dłuższe i ciemniejsze włosy. Inna sprawa, że nowy wizerunek artystki gdzieś już znamy… Reni Jusis jest dziś bardzo podobna do Ani Wyszkoni!

Wyrazy uznania

Pod klipem w serwisie Youtube dopatrujemy się wyrazów uznania. „Wreszcie ktoś z Polski chwycił za synthwave”, „Nie spodziewałam się synthwave’owych brzmień w polskiej piosence. Bardzo na plus” – czytamy w komentarzach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazdy, które zostały rodzicami w 2018 roku [ZDJĘCIA]

Przypomnijmy, Reni jest żoną wokalisty, finalisty programu „Idol”, Tomka Makowieckiego. Ma z nim dwójkę dzieci, 8-letniego syna Teofila oraz córkę Gaję.

Trasa Reni Jusis rozpoczęła się 5 października w Lublinie. Komentarze z koncertu są już dostępne w sieci, na fanpagu artystki. Dziś Reni koncertuje w Krakowie, 12 października zawita do Koszalina, a tydzień później zaśpiewa w Warszawie. 16 listopada zagra w Poznaniu, a objazd zakończy 24 list. w Gdańsku.

Reni Jusis zaczynała od wakacyjnego konkursu piosenki. Występowała na scenie Bałtyckiego Teatru Dramatycznego w Koszalinie w musicalu Fatamorgana, do którego muzykę napisał Adam Sztaba. Jej pierwszy album z miejsca stał się hitem. Po „Zakręconej” kariera Jusis zwolniła, a artystka postawiła na gatunek muzyki klubowej i elektro.

Reni Jusis
screen Reni Jusis


Kliknij po więcej, na pewno cię zaciekawi


ZOBACZ TAKŻE:

  1. Był jedną z najjaśniejszych gwiazd Polsatu. Dziś nikt o nim nie pamięta
  2. Powiedzieli Gienkowi Losce o trosce fanów. Wstrząsająca reakcja muzyka w śpiączce
  3. Uwielbiana gwiazda disco polo przerywa karierę. Nieodwracalne życiowe zmiany

Na pewno nie poznajesz tej znanej prezenterki! Tak zmieniały się gwiazdy TVP