Reni Jusis jest już po rozwodzie. To był burzliwy związek

Reni Jusis jest już po rozwodzie. To był burzliwy związek Źródło: Flickr/Daniel Kruczynski

Rozwód Reni Jusis zakończył długi związek z Tomkiem Makowieckim. O potencjalnym rozstaniu plotkowano już wcześniej, lecz dopiero teraz fani usłyszeli oficjalne potwierdzenie. Choć para niejednokrotnie napotykała na swojej drodze przeszkody, nikt się nie spodziewał, że w końcu naprawdę dojdzie do rozwodu.

Rozwód Reni Jusis i Tomka Makowieckiego jest teraz jednym z najczęściej komentowanych wydarzeń w polskim show-biznesie. Małżeństwo rozstało się po 12 latach związku. 

Rozwód Reni Jusis wywołał poruszenie w sieci

Para zawsze ceniła sobie prywatność, dlatego informację o rozwodzie starała się ukrywać jak najdłużej. Pierwsze informacje o potencjalnym rozstaniu pojawiły się już jakiś czas temu, lecz nikt w to nie mógł uwierzyć. W końcu przypuszczenia, że para przechodzi kryzys, można datować już na 2016 rok. Wiele mówiło się wtedy o konfliktach i różnicy wieku, które miały poróżnić małżonków, ostatecznie jednak dojdzie do rozwodu, co potwierdził rzecznik Sądu Okręgowego w Gdańsku.

- Mogę potwierdzić informację, że rozprawa została przeniesiona z dnia 9 maja na 25 kwietnia 2019 r. Sąd zamknął wszystko na jednej rozprawie, na której został orzeczony rozwód - mówi Łukasz Zioła w rozmowie z "Plejadą".

Sami zainteresowani nie skomentowali jeszcze doniesień. Nie wiadomo, czy w ogóle mają zamiar oficjalnie skomentować tę informację i wyjaśnić fanom, dlaczego zdecydowali się na rozwód. Według doniesień pojawiających się w mediach, przyczyną rozwodu mogła być decyzja Jusis o wznowieniu kariery po kilku latach urlopu macierzyńskiego. Choć rodzina mieszkała na stałe w Gdańsku, artystka z powodów zawodowych często jeździła do Warszawy. To niespecjalnie podobało się Makowieckiemu, który wolał, by żona przebywała w domu. Z czasem kłótnie z tego powodu stały się coraz poważniejsze, aż para wspólnie podjęła decyzję, że związek nie ma już przyszłości.

Historia związku piosenkarki

Między Reni Jusis i Tomkiem Makowieckim jest aż dziewięć lat różnicy wieku, wcześniej jednak nie uważali tego za przeszkodę. O związku pary popularnych artystów rozpisywały się media, jednak sami zainteresowani długo nie potwierdzali tych doniesień. 

Pobrali się w 2007 roku. Miejscem ślubu był malowniczy podwarszawski Konstancin. 20-minutowe spóźnienie panny młodej nie popsuło ceremonii, a tłum dziennikarzy i fotoreporterów czekał na nią bardzo cierpliwie, podobnie zresztą jak liczni goście. 

Jusis i Makowiecki nie obnosili się ze swoim życiem prywatnym. W przeciwieństwie do innych małżeństw celebrytów, ta para stroniła od sesji fotograficznych, wywiadów czy występów w telewizyjnych show. Reni Jusis i Tomek Makowiecki wychowywali razem dwójkę swoich dzieci - córkę Gaję i syna Teofila.

Źródło: Plejada, WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News