Renata Przemyk ujawniła swoje poglądy polityczne. Mocne wyznanie gwiazdy

Renata Przemyk ujawniła swoje poglądy polityczne. Mocne wyznanie gwiazdy Źródło: fot. Wikipedia

Nie wszystkie gwiazdy mówią o tym, jakie mają poglądy polityczne. Jednak kiedy już postanowią wypowiedzieć się na ten temat, potrafią niejednego zaskoczyć. Tak jest w tym przypadku. Renata Przemyk zdecydowała się na mocne, polityczne wyznanie.

Renata Przemyk na polskiej scenie muzycznej jest obecna od ponad 30 lat. Wcześniej bardzo rzadko wypowiadała się na tematy polityczne, ale teraz postanowiła jednoznacznie ujawnić, jakie tak naprawdę ma poglądy.

Renata Przemyk jest feministką

Przemyk ma na koncie ponad 500 tysięcy sprzedanych płyt, ale próżno szukać jej na salonach i ściankach, tak samo, jak próżno szukać informacji o jej poglądach. Gwiazda jedynie sugerowała, co uważa o poszczególnych zjawiskach w przestrzeni publicznej. Piosenkarka, która wylansowała przebój "Babę zesłał Bóg", ostatnio w programie "Hardtalk - na ostro" jednoznacznie się określiła. - Tak, jestem feministką. Prawa kobiet są dla mnie ważne - przyznaje otwarcie Renata Przemyk w zwiastunie programu. "Głośno mówię o feminizmie, bo o prawa kobiet wciąż trzeba walczyć" przekonywała już kiedyś Przemyk. Prywatnie wokalistka jest matką Klary. Córkę adoptowała, gdy ta miała 8 miesięcy. Artystka wielokrotnie podkreślała, że to jedna z najlepszych decyzji w jej życiu, że kiedy dziecko się w nim pojawiło, dziękowała Bogu za to co się właśnie dzieje. Sama o sobie mówi, że jest patriotką i zwolenniczką równości, feministką i katoliczką. Popiera również środowiska LGBT.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Aneta Zając jest wściekła. Żona Krawczyka chce odebrać jej dzieci
  2. Fani Anny Muchy przerażeni. Co się stało z jej twarzą?
  3. Gessler się nie udało. Nie miała wyboru
  4. Kontrowersyjny apel poznańskiego ZOO: „Otruj dziecko, uduś lub oddaj”
  5. Grał Kargula. Przewidział datę swojej śmierci
 
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News