Była partnerka upokorzyła Wojewódzkiego! Dziennikarz zmieszany z błotem
Jan Odyniec - 29 Maja 2018

Była partnerka upokorzyła Wojewódzkiego! Dziennikarz zmieszany z błotem

Renata Kaczoruk odeszła od Kuby Wojewódzkiego już miesiąc temu. Nie jest jednak stworzona do samotności i już szuka nowego chłopaka. Przy okazji upokorzyła swojego byłego partnera w sposób wyjątkowo okrutny i zmieszała go z błotem.

Renata Kaczoruk znana też jako Renulka była z Kubą Wojewódzkim bardzo długo. Wszyscy spodziewali się ślubu, a zamiast pięknej uroczystości było rozstanie. Gwiazda jednak już szuka kogoś nowego.

Renata Kaczoruk upokorzyła Wojewódzkiego

Jak się okazuje, o tym, kto mógłby się nadać na jej partnera opowiedziała znajomym. Opis, który przedstawiają przyjaciele gwiazdy wiele mówi o tym, co myśli kobieta o swoim byłym. Znajomi pary opowiedzieli, że modelka nie szczędzi przykrych słów w stosunku do byłego partnera. Tym razem szuka kogoś, kto jest jego totalnym przeciwieństwem. - Przede wszystkim ma różnić się od Kuby. Nie może być mężczyzną skupionym niemal wyłącznie na sobie samym. Najlepiej by był spoza show-biznesu - mówi dziennikowi "Fakt" jedna ze znajomych celebrytki. Jeśli faktycznie modelka tak opisała potencjalnego partnera, to faktycznie jest to poniżające dla Wojewódzkiego, który z mediów dowiedział się, że każdy, kto nie jest nim, będzie dla niej lepszy. Zresztą już sam fakt, że Kuba Wojewódzki został tak paskudnie opisany przez wieloletnią partnerkę i oczerniony w rozmowie ze wspólnymi przyjaciółmi, też pokazuje, jak niskie mniemanie o swoim byłym ma Renata Kaczoruk.

Wszystko, byle inaczej niż u Kuby.

To jednak nie koniec rewelacji. Okazuje się, że 31-letnia gwiazda ma pewne wymagania od partnerów, których 54-letni showman nie potrafił spełnić. Czy to znaczy, że Wojewódzkiemu czegoś brakuje? Jest wszakże doświadczony na wielu płaszczyznach. Okazuje się, że jest coś takiego. Wojewódzki, mimo wieku, nigdy się nie ustatkował i nigdy tego nie chciał. Właściwie można odnieść wrażenie, że chociaż dawno przekroczył 50 lat, nadal jest tylko dużym chłopcem. A Renata Kaczoruk chce... założyć rodzinę. - Musi to być ktoś, kto w przeciwieństwie do Kuby będzie gotowy do założenia rodziny i wychowywania dziecka, o czym Renata marzy już od dawna - mówi informatorka "Faktu". Obraz showmana, jaki jawi się w opowieściach Renulki, jest niezwykle gorzki. Najwyraźniej Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki nie rozstali się w przyjaźni, a wręcz przeciwnie - wrogości.WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Media: Wiemy, czy Wojewódzki i Renulka NAPRAWDĘ się rozstali
  3. Wojewódzkiego zamurowało! Różalski ujawnił, jakich polityków popiera
  4. Katolicy się wkurzą. Wojewódzki opublikował piekielnie kontrowersyjne zdjęcie z Jezusem
  5. Założył się z dziewczyną, kto pierwszy wypije piwo. Nikt się nie spodziewał takiego finału
ZAMIANA
lapiccy2Miłość jak ze snu: Gwiazdy, które związały się ze swoimi fanamiCzytaj dalej
miss_kielbasyNajbardziej idiotyczne seriale w polskiej telewizji [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News