Gwiazda jest posiniaczona. Niepokojące sylwestrowe zdjęcie Renaty Kaczoruk

Gwiazda jest posiniaczona. Niepokojące sylwestrowe zdjęcie Renaty Kaczoruk Źródło: instagram

Renata Kaczoruk spędziła sylwestrową noc z dala od Polski. Gwiazda zamieściła niepokojące zdjęcia z wycieczki. Fotografie przedstawiają ciało, które jest pokryte siniakami.

Renata Kaczoruk modelka i była partnerka Kuby Wojewódzkiego lubi szokować internautów fotografiami, które zamieszcza w sieci. Zaledwie wczoraj pojawiło się nowe zdjęcie, które przedstawia kobietę na wyjeździe sylwestrowym. Internauci zwrócili uwagę na jeden szczegół, który wydaje się być bardzo niepokojący. 

Renata Kaczoruk wyjechała by spędzić Sylwestra za granicą

Witanie Nowego Roku w kraju wiąże się zawsze z niską temperaturą, jaka jest w zimowe dni w Polsce. Ci, którzy chcą spędzić sylwestrową zabawę bez zimowej kurtki i topornych butów udają się w ciepłe kraje, gdzie mogą spędzić imprezy na plaży w otoczeniu palm i promieni słonecznych. Taki sposób wybrała Renata Kaczoruk, która postanowiła spędzić Sylwestra na Sri Lance. 

Ostatnio niezwykle modne jest postępowanie zgodnie z zasadą well-being, które oznaczają życie wbrew dobrostanu. Chodzi w niej o to, by skupić się na tym co nas otacza, ale nie jest rzeczami materialnymi. Takie życie jest przeżywane bez pośpiechu i nieskończoną gonitwą. Modę na well-being w swoje życie wprowadziła Renata Kaczoruk. W związku z tym gwiazda zwolniła na Sri Lance. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Renata Kaczoruk opublikowała niepokojące zdjęcie 

To właśnie zdjęcie z Sri Lanki wzbudziło niepokój internautów. Chociaż Renata Kaczorku uśmiecha się na fotografii i widać, że urlop jej służy, to uwagę zwraca jeszcze jeden szczegół. Przyglądając się zdjęciu można zauważyć, że Renata Kaczoruk ma na sobie niepokojące siniaki. 

Internauci zapytali na Instaramie skąd na jej ciele zlazły się takie ślady, zaniepokojeni o możliwość przemocy domowej, niecierpliwie czekali na odpowiedź modelki. 

Dzisiaj grzeje: 1. Niewiarygodne. Gigantyczna klęska Polsatu i TVN w Sylwestra, nikt nie spodziewał się czegoś podobnego

2. Dziwne zachowanie żony Sławomira. Widok, przez który fani oniemieli

"Czysta sympatia" skomentowała Renata Kaczoruk. Co sugeruje, że ślady na ciele modelki powstały z miłości. fani odetchnęli z ulgą, widząc odpowiedzieć. Wielu z nich podkreśla, jak wypoczynek służy Renacie. Jej twarz pozbawiona makijażu wręcz promienieje. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gabriela Kownacka przez lata walczyła z chorobą. Jej schorzenie dotyka tysiące Polek rocznie
  2. Jak polscy sportowcy spędzali sylwestra? Lewandowscy znów zachwycają, zjawiskowa Radwańska (ZDJĘCIA)
  3. Ibisz podetknął mikrofon do stojących za nim ludzi. Za chwilę nie mógł ukryć zdumienia
  4. Widok, który Roksana Węgiel powinna wziąć sobie do serca. 12-letnia Viki Gabor dała przykład
  5. Maryla Rodowicz odwróciła się plecami i zawrzało. Publiczność nie dowierzała oczom

źródło: jastrzabpost

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News