Przyjaciółka Leppera naprawdę ma już tyle lat? Oczy wychodzą z orbit jak teraz wygląda Renata Beger

Przyjaciółka Leppera naprawdę ma już tyle lat? Oczy wychodzą z orbit jak teraz wygląda Renata Beger Źródło: youtube/stylzyciatvp/

Renata Beger na jakiś czas odsunęła się ze świata medialnego, jednak zupełnie niedawno zainteresowanie jej osoba ponownie wzrosło. Polacy zaczęli interesować się szczegółami na jej temat i byli w niemałym szoku, gdy dowiedzieli się, ile ma lat. Trzeba przyznać, że polityk w ogóle się nie starzeje.

Renata Beger była swego czasu jedną z najgłośniej komentowanych osobistości wśród polityków. Działaczka była zaangażowana między innymi w aferę taśmową, o której przez dłuższy czas było naprawdę głośno w naszym kraju. Jej nazwisko padło również podczas oskarżeń o stosowanie fałszywych listów poparcia, co także odbiło się w mediach głośnym echem. 

Liczne afery i kontrowersje przeminęły, a o przyjaciółce Leppera niewiele się mówiło. Dopiero niedawno jej temat znów powrócił na języki, a to wszystko za sprawą niecodziennej hodowli. Gdy jej wizerunek po raz kolejny zaczął przewiać się w wielu gazetach i telewizyjnych wiadomościach, wszyscy aż oniemieli. Niesamowite, że polityk ma tyle lat. 

Ile lat ma Renata Beger? Trudno uwierzyć, że tak dziś wygląda 

Przyjaciółka Andrzeja Leppera skończyła 61 lat i jak na ten wiek, prezentuje się naprawdę niesamowicie. Twarz Beger niewiele mówi o wieku byłej polityk, nic zatem dziwnego, że wielu było w szoku, gdy po dłuższym czasie znów zobaczyło ją na łamach portali informacyjnych.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Choć wszyscy byli w szoku w związku z wyglądem byłej polityk Samoobrony, szeroko komentowano również jej ostatnie działania. Ci, którzy myśleli, że ta odsunęła się od świata polityki, byli w ogromnym błędzie. 

Hodowla świń i rocznica blokad rolniczych 

Jedną z kwestii, dzięki której Polacy znów mówią o Beger, jest hodowla świń w Nowym Dworze, w którą postanowiła zainwestować. Co prawda, mimo że o sprawie jest niezwykle głośno, nie doszła ona do skutku. Jak podają media, chlewnia miała znajdować się zaledwie 200 metrów od domów mieszkalnych, co niezwykle nie spodobało się ich lokatorom.

Dzisiaj grzeje: 1. Kuchciński wcale nie zamierzał podać się do dymisji. Znamy szokujące kulisy jego odejścia, Kaczyński w tle
 2. Pracował w ZUS. Teraz zdradził sposób na podwyższenie Twojej emerytury

Mieszkańcy zaczęli protestować aż w końcu władze miasta postanowiły odwołać swoją zgodę na hodowlę. Co więcej, Beger była widziana ostatnio podczas 20. rocznicy blokad rolniczych, co oznacza, że wcale nie zniknęła z polityki. To właśnie podczas celebracji, zgromadzeni mogli dostrzec, ze ta mimo upływu czasu niewiele się zmieniła. 

youtube/swiat_rolnika/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Donald Tusk wolałby, żeby to zdjęcie nigdy nie ujrzało światła dziennego. Pospadacie z krzeseł
  2. Kot zakradł się do łóżeczka chorego dziecka, gdy nikt nie patrzył. To, co zrobił złamie wam serce
  3. Przyłapana na gorącym uczynku. Siostra pokazała jej kłamstwo w internecie
  4. Sylwia Bomba chwali się zdjęciami z mężem. Wiemy, kim jest
  5. Ludzie nie mogli uwierzyć własnym oczom. U boku 12-latki stał 65-letni mężczyzna

Źródło: wp 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News