Dwa tygodnie temu wyremontował kuchnię. Gdy do niej wszedł, zobaczył wóz strażacki i ścianę w gruzach

Dwa tygodnie temu wyremontował kuchnię. Gdy do niej wszedł, zobaczył wóz strażacki i ścianę w gruzach Źródło: Fot. screen shot z video/TVN24

Remont kuchni był dla niego bardzo ważną decyzją, którą podjął po konsultacji ze swoją żoną. Mężczyzna z województwa podlaskiego postanowił więc zatrudnić fachowców i poddać pomieszczenie metamorfozie, co kosztowało go 50 tys. złotych. Pewnego dnia wracając do domu, swoje mieszkanie zastał całkowicie zrujnowane. Nie potrafił powstrzymać łez.

Remont kuchni kosztował go 50 tys. złotych. Mężczyzna odkładał na niego ciężko pracując przez wiele miesięcy. Kilka tygodni po remoncie, zastał swoje mieszkanie w ruinie. Wjechał w nie wóz strażacki, który przed domem mężczyzny zderzył się z samochodem osobowym i wpadł w poślizg. Straszna tragedia wstrząsnęła zarówno samą rodziną z woj. podlaskiego, jak i ich sąsiadami. 

Remont kuchni był jego marzeniem. Pomieszczenie w jednej chwili zostało jednak zrujnowane

Jak podaje TVN24, do dramatycznej sytuacji doszło w miejscowości Sokółka. To tam pewien mężczyzna, który kilka tygodni wcześniej wyremontował swoją kuchnię, przeżył prawdziwy szok, gdy pewnego dnia usłyszał wielki hałas wydobywający się z jednego z pomieszczeń w jego domu.

 - Byłem w kuchni, usłyszałem wielki huk, wyleciałem, zobaczyłem, że straż pożarna wjechała - mówił w rozmowie ze wspomnianą telewizją.

Okazało się, że nieopodal na skrzyżowaniu jadąca straż pożarna nagle zderzyła się z osobówką, co skończyło się wypadkiem. Straż pożarna zawróciła na skrzyżowaniu i uderzyła w budynek należący do głównego świadka całego zdarzenia. Mężczyzna był prawdziwie zrozpaczony, bo na remont mieszkania wydał 50 tys. ciężko zarobionych pieniędzy.

 - Dwa tygodnie temu wyremontowaliśmy. 50 tysięcy wsadziliśmy w remont. Przed świętami w sobotę majster wyszedł - powiedział nie kryjąc wzruszenia dziennikarzom TVN24.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jest światełko w tunelu dla poszkodowanego mieszkańca Sokółki

Na szczęście historia ta nie kończy się aż tak źle, jak mogłoby się wydawać. Mężczyzna wcześniej ubezpieczył swoje mieszkanie, więc część pieniędzy odzyska od ubezpieczyciela.

 - Ubezpieczone jest, nie na wielką sumę, ale jest - wyznał reporterowi.

Poszkodowany w zdarzeniu jest szczęśliwy, bowiem żyje. Jak twierdzi jest wdzięczny Bogu, że nie ucierpiał ani on, ani jego żona. Użytkownicy sieci są pod wrażeniem, bo w dzisiejszych czasach ciężko znaleźć osobę, która w tak zdrowy sposób podchodziłaby do rzeczy materialnych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agnieszka Radwańska z mężem w PnŚ. Fani: „Co ona zrobiła z twarzą?”
  2. Jolanta Kwaśniewska w młodości. Pierwsza Dama w długich włosach
  3. Porażająca nagła śmierć z ostatniej chwili. Słynny aktor popełnił samobójstwo, oglądaliśmy go w hitach Polsatu i TVN
  4. Roksana Węgiel znowu to zrobiła! Zszokowała strojem na Eurowizji, w telewizji tego nie pokazali
  5. Niesamowite, piękne, cudowne. Oświadczenie Owsiaka do Krystyny Pawłowicz to najlepsza rzecz w internecie
  6. Szokujące. TVN: Gwiazdor, którego kochały miliony kobiet okazał się mordercą, gwałcicielem i nekrofilem

Źródło: TVN 24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News