Red Lipstick Monster koronawirus nagranie
YouTube Red Lipstick Monster
Joanna Szwalikowska - 18 Października 2020

Znana Polka ma koronawirusa. Ujawnia jak wygląda choroba i procedury, poruszające nagranie

Red Lipstick Monster to jedna z najbardziej znanych youtuberek w Polsce. Jak się okazało, zachorowała ona na koronawirusa. W swoim najnowszy poruszającym nagraniu opowiedziała o tym, jak w jej przypadku wygląda choroba oraz jakie są procedury postępowania w takim przypadku.

Red Lipstick Monster, czyli Ewa Grzelakowska-Kostoglu to znana polska youtuberka, wizażystka oraz kosmetolożka. Rozpoznawalność udało jej się zdobyć dzięki prowadzeniu kanału na YouTube, na którym przede wszystkich ukazuje poradniki związane z urodą. W najnowszym opublikowanym nagraniu przyznała, że jest chora na koronawirusa. Z tego powodu postanowiła podzielić się z widzami ważną dla niej wiedzą.

Dziś i we wtorek ostrzeżenia, od środy odczuwalna zmiana dla wszystkich Polaków. Nie ma wątpliwościDziś i we wtorek ostrzeżenia, od środy odczuwalna zmiana dla wszystkich Polaków. Nie ma wątpliwościCzytaj dalej

Red Lipstick Monster jest chora na koronawirusa. Jak wygląda choroba oraz procedury?

- Tym filmem chciałam wam powiedzieć jak to wygląda, jak wyglądają procedury, bo ja sama strasznie chciałabym zobaczyć takie filmy i wiedzieć, co robić, gdyby mi się to przytrafiło - mówiła na początku swojego najnowszego filmu Red Lipstick Monster. Nagranie zostało opublikowane 18 października i widziało je już ponad 220 tysięcy osób.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Właśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówWłaśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówCzytaj dalej

- Jestem jedną z tych osób, które bardzo mocno przestrzegają zaleceń i zawsze chodzą w masce, nawet na powietrzu - mówiła Ewa Grzelakowska-Kostoglu w swoim filmie. Dezynfekcja rąk jest dla niej, jako kosmetolożki, czymś zupełnie naturalnym. Pomimo tego, że wiedziała, że nie może dotykać twarzy rękami oraz miała dużą świadomość na temat tego, jak się chronić, zachorowała na koronawirusa.

Na ten moment nie pojawiły się u niej w zasadzie żadne objawy choroby - nie kaszle, nie wygląda ani nie czuje się osłabiona. Nie ma również wysokiej temperatury. Dlaczego więc wykonała test na koronawirusa, skoro nie miała żadnych objawów? Youtuberka planowała wyjazd do swoich rodziców. Bardzo ważne było dla niej, by zrobić to w pełni odpowiedzialnie, ponieważ są oni w grupie wysokiego ryzyka.

Co ciekawe, wynik jej partnera Wojtka, okazał się negatywny, oznacza to, że prawdopodobnie mógł on przejść chorobę już wcześniej. Po uzyskaniu testów para skontaktowała się ze wszystkimi swoimi znajomymi, których widzieli w ciągu ostatnich 14 dni. Niestety, niewiele wiedziała na temat tego, co zrobić dalej. Fakt, że badania były robione prywatnie oraz brak objawów i skierowania od lekarza, sprawiło, że youtuberka znalazła się nieco poza systemem i pozostała z pytaniami bez odpowiedzi.

Dzisiaj grzeje:

1. Mamy wytyczne związane z Bożym Narodzeniem. Wielu nie będzie zadowolonych, koniec z tradycją

2. Oficjalny komunikat ministerstwa sprzed kilku minut. Pilna zmiana, obowiązuje już od jutra

3.Fani "M jak Miłość" zdruzgotani, potwierdzono dwie śmierci. Aktorka przekazała tragiczne wiadomości

Red Lipstick Monster miała wiele problemów i pytań, dlatego po zdobyciu odpowiedzi na nie, zdecydowała się nagrać film, który pomoże osobom, które mogą znaleźć się w podobnej sytuacji. Para zapowiedziała również, że powstaną nowe filmy opowiadające o codzienności z koronawirusem i zachęciła do zadawania pytań na temat choroby.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Babcia Stasia wręcz przesadziła wymyślając najdoskonalszy przepis na zupę ogórkową. Ciężko ugotować lepiej
  2. Na jaw wyszła prawda na temat religii Kamila Stocha. Nieprawdopodobne, mało który młody człowiek może tak o sobie mówić
  3. Rodzice mogą zapłacić za dziecko 500 zł kary. Policja bez wahania wypisze mandat
  4. Służby natychmiast przerwały pogrzeb, przegoniono żałobników. Porażające sceny w polskiej miejscowości
  5. MSZ zabrało głos ws. zamknięcia granic. Kluczowa wiadomość dla wszystkich Polaków
  6. Internauci przerobili Sasina na jednostkę miary. Niezwykle kreatywny pomysł, pękniesz ze śmiechu
Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: Ofeminin, YouTube

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News