Jakie są wymagania sprzętowe do Red Dead Redemption 2?

Jakie są wymagania sprzętowe do Red Dead Redemption 2? Źródło: youtube/Rockstar Games

Red Dead Redemption 2 - wymagania. Hit autorstwa Rockstar Games był jedną z najgorętszych premier ubiegłego roku. Fani z niecierpliwością czekali na ponowną możliwość przeniesienia się na dziki zachód, gdzie wcieleni w postać Arthura Morgana musieli stawić czoła wielu niebezpieczeństwom. Czy gra jest dostępna na PC? Jeśli tak, to jaki komputer spełni jej minimalne wymagania sprzętowe?

Red Dead Redemption 2 - wymagania sprzętowe PC to jedna z tych kwestii, którą fani gry poruszali najczęściej przed jej premierą. Miłośnicy gry akcji chcieli zaopatrzyć się w jak najlepszy sprzęt, aby w pełni cieszyć się przeniesieniem do wirtualnego dzikiego zachodu. 

Red Dead Redemption 2 - minimalne wymagania sprzętowe

Prace nad grą trwały osiem lat. To zdecydowanie największe oraz najtrudniejsze przedsięwzięcie studia Rockstar Games. Pół miliona linii dialogowych i trzysta tysięcy indywidualnych animacji nagranych przez ponad tysiąc aktorów to wystarczające dowody na to, jak ważną rewolucją w świecie gier wideo była premiera Red Dead Redemption 2. Producent gry to jeden z potentatów na rynku, który największą sławę zyskał serią gier GTA. 

Red Dead Redemption przenosi nas na dziki zachód, gdzie wcieleni w postać Arthura Morgana jesteśmy zmuszeni wyjść naprzeciw niebezpieczeństwom w pełnej emocji historii. Wyjątkowy klimat, widowiskowe animacje oraz kapitalne dialogi pozwalają nam na maksymalne zaangażowanie się w fabułę. Ta, chociaż przewidywalna, jest wybitnie urozmaicona i rozbudowana. Najnowsza gra Rockstar to gratka dla fanów gier akcji, która jest kontynuacją znakomicie przyjętej przez graczy pierwszej części. Opowiada ona o wydarzeniach mających miejsce przed tymi z pierwszej odsłony.

W grze roi się od walki z bronią palną, jazdy konnej oraz genialnych animacji. Produkcja swoją polską premierę miała 26 października 2018 roku. Grą wideo mogli cieszyć się wszyscy posiadacze konsoli Play Station 4 oraz Xbox One. W związku z tym nie miała ona określonych wymagań sprzętowych.

Red Dead Redemption 2 PC

Pecetowcy mają czego pozazdrościć konsolowcom. Od momentu, kiedy fani dowiedzieli się o tworzeniu kontynuacji popularnej gry, nieodłącznie towarzyszyło im pytanie - czy Red Read Redemption 2 będzie dostępne na PC? Ogromny, otwarty świat z wieloma misjami do wykonania do tej pory dostępny jest dla posiadaczy konsoli PS4 i Xbox One. Chociaż co jakiś czas w internecie pojawią się plotki, jakoby producenci pracowali nad wersją komputerową gry, nie mają one wielkiego odzwierciedlenia w rzeczywistości. Twórcy jako koronny argument, dla którego nie powstała wersja PC podają, że wymagania sprzętowe RDR 2 osiągnęłyby gigantyczne liczby. Wszystkim tym, którzy marzyli o wcieleniu się w postać prawej ręki lokalnego gangu na dzikim zachodzie polecamy zakup konsoli. Bardziej cierpliwym graczom życzymy, aby produkcja doczekała się wersji komputerowej.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Kultowa gra Pac-Man obchodzi swoje święto. Na czym polega zabawa?
  2. Dzień Pac-Mana 2019. Kiedy jest to święto i jak je obchodzą fani gier komputerowych?
  3. Kiedy jest Dzień bez Komputera? Każdemu z nas by się przydał
  4. Gdzie oglądać 5. odcinek Gry o Tron? Można za darmo
  5. Ile będzie trwał 5. odcinek Gry o Tron? W sieci już są przecieki
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News