Real Madryt triumfuje w męczarniach
Wikipedia
Piotr Bernaciak - 5 Maja 2019

Real Madryt triumfuje w męczarniach. Niespodzianka była blisko

Real Madryt zdołał wywalczyć dziś trzy punkty, jednak styl wygranej pozostawiał bardzo wiele do życzenia. Kibice nie kryli, że nie byli zadowoleni z tego, co prezentował klub ze stolicy Hiszpanii. Najważniejsze było oczywiste zwycięstwo, choć sympatycy nie są zadowoleni.

Real Madryt walczy o kolejne zwycięstwa w lidze, choć przychodzi mu to z wielkim trudem. Zawodnicy ze stolicy Hiszpanii nie ukrywają zmęczenia obecnym sezonem i faktu, że nie potrafią poradzić sobie w walce o trzecie miejsce. Dziś przyszło im mierzyć się z zespołem, który udanie reprezentował Hiszpanię na arenie międzynarodowej. Real Madryt pokonał Villarreal.

Nie obyło się jednak bez większych problemów, bo zespół gości strzelił dwa gole i sprawił, że gospodarze do końca bali się o końcowy rezultat. Ostatecznie Real wygrał 3:2, choć momentami grał bardzo źle. Nie można uznać tego zwycięstwa za osiągnięte w pewny sposób. Słaba dyspozycja Królewskich wciąż trwa.

Legia zawiodła w hicie kolejkiLegia zawiodła w hicie kolejki. Dziś może dojść do zmiany lideraCzytaj dalej

Real Madryt wygrał z Villarreal

Strzelanie już w 2. minucie gry rozpoczął Mariano Diaz, jednak już w 11. minucie wyrównał Gerard Moreno. Kibice Realu przez dłuższy czas byli sfrustrowani grą zespołu, który prezentował się fatalnie. Widoczne były problemy z tworzeniem sobie sytuacji strzeleckich, co odbiło się na reakcjach zawiedzionych kibiców. Zanosiło się na kolejne słabe spotkanie, które zakończy się stratą punktów.

Jeszcze przed przerwą Królewskich szczęśliwie na prowadzenie wyprowadził Jesus Vallejo, a chwilę po wznowieniu gry wynik podwyższył Mariano i wydawało się, że gra w końcu ulegnie zmianie. Tak się jednak nie stało, bowiem to Villarreal konstruował kolejne akcje strzeleckie i wydawało się, że za chwilę padnie gol kontaktowy.

Real Madryt nie zagrał dobrego spotkania

Sytuacja ta miała miejsce, jednak dopiero w doliczonym czasie gry. Real Madryt utrzymał prowadzenie i ostatecznie zdobył trzy punkty, ale kibice byli dalecy od chwalenia swojego ukochanego zespołu za to spotkanie. Nie da się ukryć, że Królewscy wyglądali na zagubionych i nie sprawiali wrażenia przekonanych o swojej wyższości nad rywalem.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News