Poważny problem Realu Madryt. Kontuzja kluczowego zawodnika

Poważny problem Realu Madryt. Kontuzja kluczowego zawodnika Źródło: Wikipedia

Real Madryt ma poważny problem w związku z kontuzją, której w ostatnim czasie nabawił się jeden z kluczowych zawodników. Już teraz wiadomo, że Zinedine Zidane będzie musiał pomyśleć nad zastępstwem dla ważnego piłkarza. Może go zabraknąć w najbliższych kilku spotkaniach.

Real Madryt nie radzi sobie najlepiej w obecnym sezonie. Drużyna prowadzona przez Zinedine'a Zidane'a przegrywa kolejne spotkania i z pewnością nie może liczyć na mistrzostwo Hiszpanii w tym sezonie. Francuski trener musi radzić sobie z różnego rodzaju problemami, wśród których są nie tylko katastrofalne wyniki osiągane przez zespół, ale również indywidualne problemy zawodników. 

Należą do nich nie tylko kłopoty z dyspozycją zawodników w ostatnich miesiącach, ale również z kontuzjami. Wiele wskazuje na to, że w najbliższym czasie szkoleniowiec będzie musiał poradzić sobie bez jednego z kluczowych zawodników. Zazwyczaj mógł on liczyć na miejsce w składzie Królewskich, jednak niebawem sytuacja z pewnością ulegnie zmianie. 

Real Madryt bez kluczowego piłkarza

Informacja została przekazana przez oficjalną stronę klubu ze stolicy Hiszpanii. Dowiedzieliśmy się, że uraz wciąż nie został do końca przebadany, jednak wszystko powinno wyjaśnić się już w najbliższych dniach. Wtedy klub powinien podzielić się najnowszymi wiadomościami z kibicami.

- Po badaniach przeprowadzonych w piątek na naszym zawodniku przez sztab medyczny Realu Madryt zdiagnozowano kontuzję mięśniową I stopnia w lewej łydce. Uraz pod obserwacją - pisze w krótkim komunikacie Real Madryt, powiadamiając kibiców o kontuzji, którą wykryto u Sergio Ramosa.

Real Madryt ma poważny problem

Kontuzja Sergio Ramosa ot bardzo poważny problem dla całego klubu. W obecnym sezonie drużyna spisywała się przeciętnie, nie potrafiła dorównać w żaden sposób Barcelonie, która prowadzi w ligowej tabeli. Wszystko wskazuje na to, że wobec kontuzji kapitana zespołu sytuacja nie poprawi się w najbliższych miesiącach, co będzie kolejnym zmartwieniem dla kibiców.

W ostatnim czasie nie mogli oni liczyć na chwile spokoju w związku z fatalnymi wynikami drużyny Królewskich. Zaledwie kilka tygodni temu odpadli oni z Ligi Mistrzów po mizernej postawie w dwumeczu z Ajaxem Amsterdam, a teraz trener musi znaleźć zastępcę dla doświadczonego obrońcy. Najprawdopodobniej jego miejsce zajmie Nacho Rodriguez, choć decyzja powinna zostać podjęta tuż przed najbliższym spotkaniem Los Blancos.

źródło: Sportowe Fakty

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News