Ratownik medyczny brutalnie gwałcił pacjentki. Okropne szczegóły

Ratownik medyczny brutalnie gwałcił pacjentki. Okropne szczegóły Źródło:

Seks-skandal w zakładzie opieki zdrowotnej. Ratownik medyczny odurzał swoje pacjentki lekami, a potem dopuszczał się na nich brutalnych gwałtów. Zboczeniec wykonywał zawód, któremu społeczeństwo okazuje powszechne zaufanie. Zdruzgotane ofiary nie mogą dojść do siebie, są pod ścisłą opieką lekarzy psychiatrów. 

Zwykle przestępcy działają w białych rękawiczkach. Ten jednak odziany był w biały fartuch. 41-letni mężczyzna dopuścił się kilkudziesięciu gwałtów na pacjentkach, którym uprzednio zaaplikował mocne środki nasenne. ZOBACZ TAKŻE: To się dzieje! Kolejny grupowy gwałt na plaży

23 zarzuty seksualnych zbrodni

Sąd w Norymberdze orzekł właśnie wyrok w sprawie największego niemieckiego skandalu ostatnich czasów. Choć mężczyźnie zarzucano 23 seksualne przestępstwa, został on skazany jedynie za 7 gwałtów i 10 zbrodni o charakterze "poważnego wykorzystania seksualnego osoby niezdolnej do oporu". Sąd wymierzył mu karę 10 lat pozbawienia wolności.

Gwałcił kobiety latami

41-latek swoją przestępczą działalność seksualną rozpoczął w 2009 roku i praktykował ją aż do 2016 roku, kiedy został schwytany. Gwałciciel przedstawiał się swoim ofiarom jako pracownik jednej z szanowanych w Norymberdze uczelni. Kobiety spotykał w szpitalach, w których odbywał praktyki. Oszukiwał je, że jest członkiem zespołu, który szuka lekarstwa na wyleczenie raka. Zdemaskowano go dopiero wtedy, kiedy wzbudził podejrzenia dwóch z kobiet. Rozpoczęły śledztwo w sprawie mężczyzny i badań nad którymi mówił, że pracuje. Kiedy okazało się, że na uniwersytecie nikt go nie zna, zaniepokojone zgłosiły sprawę na policję.

Działał według przemyślanego planu

W trakcie śledztwa okazało się, że ratownik medyczny pod pretekstem rzekomych badań usypiał swoje ofiary silnymi lekami, po czym dopuszczał się na ich bezwładnych ciałach gwałtów. 41-latek przyznał się do zarzucanych mu czynów i wyraził wielką skruchę podczas postępowania sądowego. Twierdził, że wstyd mu za to, co zrobił. Sędzia jednak nie wziął pod uwagę jego okazywanego żalu. Stwierdził, że oskarżony działał z premedytacją według dobrze zaplanowanej wcześniej strategii.
- Oszałamiał kobiety i sprawiał, że nie mogły się bronić. Zdegradował je do roli lalek - powiedział sędzia, kiedy uzasadniał swój wyrok. ZOBACZ TAKŻE: Szokująca decyzja sądu: Ofiara gwałtu została ukarana
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News