Ratownik medyczny w programie na żywo
kadr programu "Pytanie na śniadanie" TVP
Weronika Wasiak - 26 Października 2020

Wszystko poszło na żywo. Widzowie TVP osłupieli po jednej rzeczy, którą w programie zrobił ratownik medyczny

W programie na żywo ratownik medyczny zrobił nieprawdopodobną rzecz. Widzowie osłupieli, nikt nie spodziewał się czegoś podobnego.

Na antenie TVP w programie śniadaniowym gościem był ratownik medyczny, pan Jacek Rąbiński, który mówił o ważnych dla całego społeczeństwa kwestiach. Z końcem rozmowy zrobił coś, co momentalnie wpędziło prowadzących w zakłopotanie.

Dobitnie smutna wiadomość o Maryli Rodowicz. Potwierdziły się czarne przypuszczeniaDobitnie smutna wiadomość o Maryli Rodowicz. Potwierdziły się czarne przypuszczeniaCzytaj dalej

To, co zrobił ratownik medyczny w programie na żywo każdego wprawiło w osłupienie

Gościem w dzisiejszej emisji "Pytania na śniadanie" gościem był ratownik Jacek Rąbiński, który opowiadał o tym, jak przygotować się do testu na koronawirusa.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Rozwścieczony tłum pod siedzibą Radia Maryja, mają dość. Rydzyk ma się czego obawiać?Rozwścieczony tłum pod siedzibą Radia Maryja, mają dość. Rydzyk ma się czego obawiać?Czytaj dalej

Kilkuminutowa rozmowa, chociaż odbywała się online, przebiegła bez zarzutu, a mężczyzna udzielił kilku cennych rad. Na sam koniec, gdy przyszedł czas pożegnania, postanowił przypomnieć widzom o konieczności noszenia maseczek.

By dać dobry przykład ratownik sam chwycił za swoją maseczkę, a gdy nałożył ją na twarz, wszyscy aż zdębieli. Co więcej, prowadzący nie potrafili ukryć, że wprowadziło ich to w niemałe zakłopotanie.

Wszystko przez namalowaną na maseczce czerwoną błyskawicę, która jest znakiem rozpoznawczym Strajku Kobiet.

- Jak na załączonym obrazku... Dziękujemy bardzo - skwitował krótko wyraźnie zmieszany Tomasz Wolny.

W innych stacjach mężczyzna zapewne usłyszałby gromkie brawa, ale jak dostrzegli widzowie, telewizja publiczna (nazywana również prorządową) wolała całą sytuację przemilczeć. Opinia publiczna stale dyskutuje na temat działań stacji, które zależą od narracji władz.

Wielu zauważa również, że szczególnie teraz, gdy wszystkie media żyją głośnymi protestami Polaków, TVP wydaje się chcieć ominąć temat.

Nic więc dziwnego, że zachowanie ratownika medycznego, który nie tylko wyraził swoje poparcie dla kobiet, ale też nieźle zagrał stacji na nosie, wywołało takie zamieszanie.

Dzisiaj grzeje:

1. Pilna zmiana w godzinach dla seniorów. Rząd właśnie ją wprowadził

2. Zaczęło się. Paraliż i blokady w całej Polsce, tłumy Polek i Polaków wyszły na ulicę

3. Krzysztof Krawczyk wprawił wszystkich w osłupienie. Zdradził, jaką emeryturę dostaje

Przypomnijmy, że od minionego czwartku w całej Polsce trwają manifestacje Polek i Polaków rozwścieczonych zakazem aborcji. Na dziś zaplanowano zablokowanie ulic, z kolei w środę kobiety poinformowały, że nie odmawiają pójścia do pracy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kupili buldoga z hodowli. Gdy weterynarz wyjawił przerażającą prawdę o szczeniaku, ich świat stanął na głowie
  2. Justyna Żyła będzie wściekła. Piotr Żyła chwali się nowym członkiem swojej rodziny, pokazał go wraz z nową narzeczoną (FOTO)
  3. Już w poniedziałek Polacy odczują skutki, wszyscy mają dość. Działania przybierają na sile
  4. Ratownik medyczny nie mógł już dłużej. Zdradził, co wyrabia się obecnie w szpitalach, wszyscy wolą milczeć
  5. Mamy potwierdzenie, nowy zakaz już od 28 października dla wszystkich Polaków. Smutne informacje
  6. Naukowcy biją na alarm. Przerażające informacje o Oceanie Arktycznym, spełnia się najgorszy scenariusz
  7. Media podały przecieki z rządu o zakazie przemieszczenia i "odwołaniu" Bożego Narodzenia. DGP pisze o szykowaniu się na pełny lockdown

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News