Ratownik medyczny zaapelował do Polaków
pixabay.com arembowski
Weronika Wasiak - 7 Października 2020

Ratownik medyczny zaapelował do wszystkich Polaków. Każdy powinien wziąć do serca jego słowa

Ratownik medyczny nie mógł dłużej siedzieć z założonymi rękami. Zwrócił się do wszystkich Polaków w wyjątkowo mocnych słowach. Każdy powinien wziąć je sobie do serca.

Ratownik medyczny postanowiła zaapelować do całego polskiego społeczeństwa w ważnej sprawie. Przyznał, że nie może dłużej patrzeć na lekceważący stosunek wielu osób do poważnego problemu. Wszyscy powinni jak najszybciej otworzyć oczy.

Ewa Drzyzga, przygnębiające informacjeDoniesienia mediów są bardzo przykre. Ewa Drzyzga zdruzgotana, nieoficjalne przecieki dotyczą jej rodzinyCzytaj dalej

Ratownik medyczny apeluje do Polaków. Padły mocne słowa

W wywiadzie dla "Gazety Wyborczej", przytaczanym przez Wirtualną Polskę, ratownik medyczny ostro skomentował stosunek wielu osób do epidemii koronawirusa. Jak przyznał, szerokie grono osób twierdzi, że wirusa nie ma i za nic ma wprowadzane przez rząd obostrzenia. Mężczyzna wprost przyznaje, że nie potrafi zrozumieć zachowania niektórych Polaków i apeluje, by wszyscy jak najszybciej otworzyli oczy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ŚlubTeściowa dała zięciowi na ślubie karteczkę. Kiedy umarła, zdradził żonie jej zapierającą dech treśćCzytaj dalej

- Jak słyszę, że będą w moim rodzinnym Łowiczu robić protest antykowidowy, bo cała ta epidemia, jak twierdzą, jest sztucznie pompowana przez media. Mam wtedy ochotę krzyczeć: "Ludzie, wy się, k.. a, obudźcie"! Bo zaraz tu będziemy mieli nie czerwoną strefę, tylko purpurową - mówił w rozmowie z "Gazetą Wyborczą".

Mężczyzna w wywiadzie dla dziennika wspomina również, że jako ratownik medyczny, w dobie epidemii koronawirusa, często obserwuje rodzinne dramaty. Przytoczył sytuację, w której musiał pobrać wymaz do testów od mamy i córek, które chwilę wcześniej dowiedziały się, że w szpitalu, właśnie z powodu COVID-19, zmarł ich ojciec i mąż.

- Córki, duże dziewczyny, siedziały bez ruchu i ściskały jakieś misie. Próbowałem wspierać. Coś mówiłem, żeby się trzymały. Nie pamiętam dobrze, bo sam płakałem, uwięziony w zaparowanej masce. Dlatego tak mnie wkurza to, co teraz się dzieje - mówił w rozmowie z "Gazetą Wyborczą".

Dzisiaj grzeje:

1. Właśnie się zaczęło, wielki chaos. Blokady na drogach, ogromne utrudnienia w ruchu, w akcji policja

2. Ministerstwo zdrowia potwierdziło. Warszawa trafi do żółtej strefy? Rzecznik MZ „na 99 procent”

3. Dziś ponad 3 tysiące zarażeń koronawirusem. Pękła bariera, której każdy się obawiał

Przypominamy, że w środę, 7 października, Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 3003 nowych przypadkach zarażenia koronawirusem w naszym kraju i śmierci 67 osób. To najgorszy dzienny wykaz od początku epidemii w Polsce.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ciężko uwierzyć, pracownicy sanepidu urządzili sobie pielgrzymkę na Jasną Górę. Internauci nie mają litości
  2. Czym jeździ Grzegorz Krychowiak? Prawdziwy potwór wart fortunę jest postrachem szos (FOTO)
  3. Zmiany na Wszystkich Świętych. Minister właśnie ogłosił, jakie obostrzenia zostaną wprowadzone
  4. Na miejscu straż, karetki, z samochodu nic nie zostało. Nie żyje 5 osób, wśród ofiar mogą być Polacy
  5. Szef WHO przekazał niebywałe informacje. Fantastyczna nowina ws. koronawirusa
  6. Niebywałe delicje, najlepsza surówka z buraków, którą zrobisz w 5 minut. Domownicy oniemieją z zachwytu

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News