Ratownik medyczny ujawnił prawdę
facebook.com
Weronika Wasiak - 25 Października 2020

Ratownik medyczny nie mógł dłużej milczeć. Zdradził co się wyrabia obecnie w szpitalach i karetkach

Ratownik medyczny przerwał milczenie i ujawnił całą prawdę. Powiedział, co dzieje się w szpitalach i karetkach, ludzie nie mają pojęcia.

Tylko ratownik, lekarz czy pielęgniarka wiedzą, jak z tej "gorszej strony" wygląda walka z epidemią koronawirusa. To oni każdego dnia zajmują się zarażonymi pacjentami, ryzykując tym samym zdrowie swoje i swoich bliskich. Niewielu wie, jak naprawdę wygląda teraz życia pracownika służby zdrowia. Prawda w końcu ujrzała światło dzienne.

Nagła akcja na masową skalę, sabotaż w kościołach w całej Polsce. Właśnie się zaczęłoNagła akcja na masową skalę, sabotaż w kościołach w całej Polsce. Właśnie się zaczęłoCzytaj dalej

Ratownik medyczny ujawnił, co dzieje się w szpitalach i karetkach

W placówkach brakuje miejsc, karetki pogotowia z zarażonymi pacjentami po kilka godzin czekają pod szpitalem - takie informacje stale docierają do mediów, wzbudzając ogromny niepokój wśród Polaków.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Sabotaż w kościołach w całej Polsce, w ruch poszły transparenty, plakaty i farby. Mamy zdjęcia z akcjiSabotaż w kościołach w całej Polsce, w ruch poszły transparenty, plakaty i farby. Mamy zdjęcia z akcjiCzytaj dalej

Ratownik medyczny ze Śląska, jak przytacza serwis o2.pl, postanowił przerwać milczenie i wprost powiedzieć o tym, co dzieje się w polskiej służbie zdrowia. Szczegółowo opisał zatrważającą sytuację, gdy pacjenta z podejrzeniem zarażenia COVID-19 przez kilka godzin "woził od szpitala do szpitala" szukając miejsca.

- Chciałbym żyć w Polsce, malowanej przez rządowe media. Niestety żyję w rzeczywistości - pisał w sieci.

Mężczyzna przyznał, że podróż w poszukiwaniu łóżka dla pacjenta trwała aż 8 godzin. Żaden z kilku szpitali, w których się zjawili, nie chciał przyjąć podejrzanego o zarażenie koronawirusem.

Incydent miał miejsce 22 października - po godzinie 23:00 karetka zabrała mężczyznę, który miał problemy z oddychaniem. Chociaż wymagał natychmiastowej opieki, nie otrzymał jej przez kilka najbliższych godzin.

- Wzięliśmy go z domu, jeszcze pod domem dowiedzieliśmy się, że już nigdzie nie ma miejsc, izolatek. Dyspozytor nie wie gdzie nas wysłać. Powiedziałem: "co mamy zrobić", żeby był jakiś cel podróży - wyjaśnia ratownik.

Pracownik służby zdrowia wyjaśnia, że dostał polecenie, by zabrać pacjenta do szpitala w Rybniku, ale i tam usłyszeli, że brakuje miejsc. Dyspozytorka zaproponowała, aby pojechali do Wodzisławia, gdzie nie dowiedzieli się niczego innego.

- Tam równie ciemno i pusto. Pielęgniarki powiedziały, że do godziny szóstej izba jest zamknięta. Izolatki są pełne "covidów", które trzeba najpierw gdzieś wywieźć, ale nie wiadomo gdzie, bo też nie ma miejsc - wspomina. Nie udało się również w Jastrzębi-Zdroju - Więc znowu, po zastanowieniu i zadzwonieniu wszędzie, gdzie tylko można pojechaliśmy z powrotem do Wodzisławia. Jest 2:48. Czekamy. Na co? Nie mam zielonego pojęcia - dodał.

Dzisiaj grzeje:

1. Bardzo przykre wieści o Bogumile Wander. Mąż podjął dramatyczną, ważną decyzję

2. Porażające wideo z poznańskiej katedry. Tłum wdarł się do środka, wszyscy krzyczą ”mamy dość”

3. Wiceminister ujawnił, co stanie się w połowie listopada. Wszystko poszło na żywo

"Podróż" z pacjentem zaczęła się o godzinie 23:02, a zakończyła o 6:46. Karetka czekała do rana na otwarcie izby przyjęć w Wodzisławiu Śląskim i tam ostatecznie mężczyzna został przyjęty.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Po 3 latach poszukiwań odnalazł zaginionego psa. Reakcja zwierzęcia sprawiła, że właściciela zatkało, jest nagranie
  2. Na jaw wyszło, ile zarabia Robert Lewandowski. Kosmiczne pieniądze, jakie mają tylko nieliczni
  3. Już w poniedziałek Polacy odczują skutki, wszyscy mają dość. Działania przybierają na sile
  4. Ratownik medyczny nie mógł już dłużej. Zdradził, co wyrabia się obecnie w szpitalach, wszyscy wolą milczeć
  5. Mamy potwierdzenie, nowy zakaz już od 28 października dla wszystkich Polaków. Smutne informacje
  6. Zmarł prezes Samsunga. Mężczyzna niedawno był hospitalizowany
  7. Prosty sposób na łatwiejsze oddychanie w maseczce. Większość Polaków popełnia błąd np. podczas robienia zakupów spożywczych
Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: o2

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News