karetka
fot.youtube.com/ innatelewizja
Mateusz Wysokiński - 30 Grudnia 2018

Ratownicy pojechali do pacjenta. Gdy wrócili i to zobaczyli, zamarli

Ratownicy medyczni często narażają swoje życie i zdrowie dla ratowania ludzkich istnień. Niestety, ale nie wszyscy członkowie społeczeństwa rozumieją ich istotną rolę. Brutalnie przekonali się o tym pracownicy poznańskiego pogotowia.

Ratownicy medyczni z Poznania w nocy ze środy na czwartek (26 na 27 grudnia) otrzymali wezwanie, które wymagało od nich jak najszybszej reakcji. Jeden z mieszkańców stolicy Wielkopolski czuł się bardzo źle, co wymagało natychmiastowej akcji ratowania życia. Interwencja okazała się skuteczna, jednak to, co zobaczyli pracownicy poznańskiego pogotowania po powrocie do karetki, bardzo ich zasmuciło.

Ratownicy medyczni z Poznania zostali zwyzywani

Po udzieleniu pacjentowi pomocy ratownicy medyczni znaleźli przy swojej karetce karteczkę, która swoją treścią zwyzywała ich zachowanie. Jednemu z mieszkańców stolicy Wielkopolski nie spodobał się fakt, że pojazd na czas interwencji pozostał włączony i migotał za pomocą świateł. - Wyłącz, baranie, migacz!. Dlaczego zostawiasz włączony migacz?! Który w ciemności daje po oczach. Zwariowałeś?! - głosiła treść karteczki wepchniętej w drzwi pojazdu służb medycznych.

Internauci szukają winowajcy

O całym zajściu pracownicy pogotowia poinformowali za pomocą swoich social mediów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
tusk2Dlaczego Tuskowi ulżyło po śmierci ojca? Rodzinne sekrety polityków [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
- Taka niespodzianka spotkała zespół ratownictwa medycznego po powrocie do ambulansu...Informujemy, że światła te służą do oznakowania pojazdu w terenie zabudowanym, gdzie postój pojazdu jest zabroniony oraz do ostrzegania innych uczestników ruchu o niebezpieczeństwie...W związku z powyższym ratownik medyczny pseudonim "BARAN" nie wyłączy świateł w przyszłości i będzie nadal z nich korzystał w takich sytuacjach. - napisali funkcjonariusze, zaznaczając, że pacjent, do którego jechali, znajdował się w stanie zagrożenia życia. Reakcja internautów na wpis załogi ratownictwa medycznego była bardzo szybka. Mieszkańcy Wielkopolski w bardzo negatywnych słowach odnieśli się do krytyka działań pogotowia, a nawet zaczęli na własną rękę szukać osoby, która mogła dopuścić się ataku na karetkę. - Może jeszcze powinni znaleźć miejsce parkingowe i wykupić bilecik w parkometrze?- napisała jedna z oburzonych użytkowniczek portalu. Ratownicy medyczni jeszcze nie odnieśli się do wzmożonego zainteresowania, jakim cieszy się obecnie ich post na Facebooku, ale nie wykluczone, że będą zmuszeni kasować co bardziej agresywne komentarze, które wręcz zachęcają do linczu na autorze niesłynnej karteczki.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Andrzej Duda POTAJEMNIE podpisał najgorszą ustawę rządów PiS!
  2. Co za koszmar. Życie Leszka Milera legło w gruzach
  3. Kaczyński już naostrzył topór kata. Zbliża się egzekucja Krystyny Pawłowicz
  4. Z kim ma dziecko Omenaa Mensaah? To jak wygląda i nazywa się jej syn, to dla wielu zaskoczenie
  5. Kim jest mąż Edyty Herbuś? Można się zdziwić
Donald TuskDonald Tusk nie mówił tego o swojej rodzinie. Cała prawda wyszła na jaw!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News