Cała prawica UDOSTĘPNIA! Raport o Smoleńsku, o którym media nie mówią

Prawicowe media rozpoczęły właśnie akcję, dzięki której raport o katastrofie smoleńskiej ma dotrzeć do jak największej liczby osób. Zwolennicy obecnych władz udostępniają go więc na wszystkich popularnych portalach społecznościowych.

11 kwietnia 2018 roku podkomisja kierowana przez Antoniego Macierewicza opublikowała swój raport dotyczący katastrofy smoleńskiej. Jest on niejako odpowiedzią rządu PiS na dokumenty stworzone przez działające w przeszłości zespoły.

Prawica udostępnia raport o katastrofie smoleńskiej

- Niedawno podkomisja smoleńska pod przewodnictwem Antoniego Macierewicza zaprezentowała raport techniczny, odkłamujący nieprawdziwe tezy raportów MAK i komisji Millera. Teraz trzeba, by o prawdziwych przyczynach katastrofy smoleńskiej dowiedziała się również opinia światowa! Zachęcamy do udostępniania w mediach społecznościowych i rozsyłania treści raportu technicznego podkomisji smoleńskiej. Niech prawda o tragedii z 10 IV 2010 r. dotrze do wszystkich! - czytamy w apelu, który opublikowała niezalezna.pl. Twórcy portalu chcą, aby zwolennicy PiS udostępniali raport także w angielskiej wersji językowej. Twierdzą bowiem, że dzięki temu dotrze on do większej ilości osób mieszkających poza granicami naszego kraju. Poza tym prawicowe media apelują o wysyłanie raportu podkomisji Macierewicza do europejskich oraz światowych mediów. Na stronie niezalezna.pl opublikowano nawet ich adresy mailowe.

Reakcja opozycji

Przeciwnicy obozu władzy oraz teorii o zamachu pod Smoleńskiem twierdzą jednak, iż podobne działania jedynie ośmieszą Polskę na arenie międzynarodowej. Czy tak się stanie? Tego dowiemy się już wkrótce, kiedy na portalach społecznościowych ujrzymy większy odzew internautów na raport.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Przełom ws. Piotra T. Założyli mu na penisa czujnik, wyniki przerażają
  2. Sejm nagle odcięty od świata! PiS chce UKRYĆ, co się dzieje na korytarzu
  3. Co za żenada! Posłowie pomylili powstanie w getcie z…
Następny artykuł