Raper Sobota wezwał policję, żeby pokonać dziewczynę. Pobiła go za zdradę

Raper Sobota wezwał policję, żeby pokonać dziewczynę. Pobiła go za zdradę Źródło: fot. Instagram.com/sobotastoprocent

Jeden z najpopularniejszych polskich raperów nie wyszedł zwycięsko z bezpośredniej konfrontacji ze swoją dziewczyną. Kobieta pobiła muzyka, a ten wezwał policję, by ją pokonać. Sobota zdradził matkę swojego dziecka!

Pochodzący ze Szczecina raper od końca lat 90. zajmuje stabilną pozycję na polskiej scenie hip-hopowej. Sobota przez lata współpracował z największymi w Polsce nazwiskami oraz ma na koncie projekty z artystami zagranicznymi. Choć nie wymienia się go w gronie raperów wiodących prym, Sobota posiada rzeszę lojalnych fanów, pozwalających mu kontynuować karierę. Dziś kariera ta stanęła pod znakiem zapytanie, a wszystko to przez jeden błąd. Raper został pobity przez dziewczynę i upokorzony przez nią w mediach społecznościowych. Cała Polska dowiedziała się, że dopuścił się zdrady, za którą słono zapłacił. By poradzić sobie kobietą, zadzwonił na policję.

Sobota uderzony przez swoją miłość

Zdrada od dekad towarzyszy show-biznesowi. Wiele jej przypadków trafia na pierwsze strony gazet. Wieść o gwieździe, która oszukała osobę, z którą dzieliła życie, jest tym bardziej popularna, im większą sławą cieszy się dana gwiazda. Tak stało się w przypadku Soboty, nad którym zebrały się właśnie ciemne chmury. Muzyk może być pewien, że teraz jego pseudonim sceniczny wysoko skoczy w rankingu najczęściej wyszukiwanych w sieci. Melanta Ceder, partnerka Soboty udostępniła post na swoim Instagramowym koncie, w którym skazała artystę ostracyzm i ośmieszenie. W kilku słowach zwięźle przedstawiła, do czego między nimi doszło. - Myślałam ze jestem z facetem, a okazał się koleżanką. Dostał w twarz za zdradę i zadzwonił na policję - pisze Ceder.
ZOBACZ TAKŻE:
  1. „P**** a nie służby”. 3 policjantów skatowanych przez hultajów
  2. Maryla Rodowicz przerwała milczenie. „Kurski mnie wykorzystał”
  3. Brutalne pobicie na planie „M jak miłość”
źródło: Instagram.com/melanta_ceder Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News