Znany raper nie cierpi KOD-u. Pokłócił się z członkami: "Wy obrońcy koryta" (VIDEO)

Znany raper nie cierpi KOD-u. Pokłócił się z członkami: "Wy obrońcy koryta" (VIDEO) Źródło: fot. youtube.com/wikimedia/silar

Podczas ostatniej manifestacji KOD-u miało miejsce nietypowe zachowanie. Znany warszawski raper w mocnych słowach zwrócił się bezpośrednio do ludzi obecnych na miejscu.

Podczas czwartkowej manifestacji KOD-u doszło do konfrontacji. Znany warszawski muzyk Wujek Samo Zło w pewnym momencie przejął mikrofon i zszokował zebranych swoim przemówieniem. Raper skrytykował zebranych ludzi stwierdził, że na zawsze będą mieli przypiętą łatkę obrońców "swojego koryta".

- Słuchajcie, nie pomogą wam te flagi z kwiatkami, tu jest Polska i zawsze była. Tutaj będą przychodzić Polacy, możecie się wściekać na PiS i na tych, którzy prawdziwie kochają Polskę, ale teraz już zawsze będziecie obrońcami swojego koryta, które już niedługo stracicie.- mówił do obecnych

Raper skarżył się, że nie mógł zrobić zdjęcia liderowi KOD-u. Zdaniem muzyka manifestanci są zmanipulowani lub opłacani, oprócz tego spotkał się z agresywnym zachowaniem uczestników marszu.

https://youtu.be/eDx_dkozmcY Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:
wk źródło:niezalezna.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News