Poranne powroty do domu bywają ciężkie. Przekonał się o tym pewien nastolatek, na którego szyi odnaleziono przerażającą rzecz. Jego rodzice byli w szoku, kiedy dowiedzieli się prawdy. 

Piętnastolatek z Arkansas, Nickolas Conrad spędzał noc ze swoimi przyjaciółmi w domu jednego z nich. Nad ranem poczuł przeszywający całe ciało ból, którego źródłem była szyja. Okazało się, że cierpienie spowodowane jest wybrykiem kolegów.

– Poczułem palący ból, zacząłem krzyczeć i płakać. To był najgorszy ból, jaki kiedykolwiek czułem – relacjonuje nastoletni Amerykanin.

To co się stało, jest prawdziwym popisem nastoletniej głupoty. Przyjaciele chłopaka postanowili wziąć udział tzw. „Hot Water Challenge”, nowym internetowym wyzwaniu, które polega na wylaniu wrzątku na nieświadomą zagrożenia osobę, niekoniecznie pogrążoną we śnie. Kiedy Nickolas wrócił do domu, jego matkę ogarnęła prawdziwa panika. Wybryk rówieśników jej syna kosztował go oparzenia drugiego i trzeciego stopnia.

– Z początku sądziłam, że to był jakiś wypadek, lecz kiedy odkryłam prawdę byłam po prostu zszokowana – relacjonuje roztrzęsiona kobieta.

Internetowe wyzwania bywają bardzo niebezpieczne i wielu młodych ludzi przypłaciło je życiem lub zdrowiem. Najlepszymi przykładami są „challenge”, których celem jest zrobienie sobie selfie w jak najdziwniejszym miejscu czy objadanie kukurydzy nabitej na wiertarkę. Wylewanie wrzątku na niczego niespodziewających się ludzi, jednak bije je wszystkie na głowę. Wystarczy jeden głupi pomysł, by wyrządzić drugiemu człowiekowi wielką krzywdę.

screenshot/YouTube/THV11

źródło: dailymail.co.uk

...

Zobacz również

12 szokujących faktów o śmierci, które zmrożą ci krew w żyłach