Na randkach udaje, że zapomniał portfela. Reakcja dziewczyn ścina z nóg

Na randkach udaje, że zapomniał portfela. Reakcja dziewczyn ścina z nóg Źródło: Pexels.com

Randka z tym mężczyzną nie należy do najłatwiejszych. Na każdym spotkaniu mówi, że zapomniał portfela, żeby sprawdzić reakcje dziewczyn. Mało która radzi sobie z jego testem tak, jakby się tego spodziewał.

Randka, zwłaszcza ta pierwsza, to sytuacja wzbudzająca wiele emocji z licznych względów. Jednym z najbardziej kontrowersyjnych pytań jest to, kto płaci. Choć lata mijają, ta kwestia nadal pozostaje nierozwiązana. Co prawda przywykliśmy do tego, że powinien robić to mężczyzna, ale w czasach równouprawnienia nie wszystko wydaje się takie oczywiste. Pewien 27-latek, mówiąc, że zapomniał portfela, testuje w ten sposób kobiety, z którymi się spotyka. 

Randka, na której mężczyzna "zapomniał" portfela

27-letni Dawid, który intensywnie szuka partnerki do stworzenia stałego związku, postanowił, że dzięki jednemu nietypowemu trikowi będzie sprawdzał potencjalne kandydatki na żonę. Mężczyzna podczas spotkań w najmniej oczekiwanym momencie mówi, że zapomniał wziąć ze sobą portfel, po czym czeka na reakcję kobiet. Jak twierdzi, mało której z nich udaje się zareagować w oczekiwany przez niego sposób. 

Według niego prawidłowa odpowiedź brzmi: "I co my teraz zrobimy?". Tymczasem mało której dziewczynie przychodzi do głowy, aby odpowiedzieć w taki sposób.

- Wydaje się, że to prozaiczna sytuacja, która każdemu może się zdarzyć. W rzeczywistości, mało która kobieta jest przygotowana na taki rozwój wypadków. Kiedy pod koniec randki stwierdzam, że nie mam ze sobą pieniędzy, wtedy zazwyczaj obserwuję panikę w oczach towarzyszki. Ona naprawdę się tego nie spodziewała i zupełnie nie wie, co zrobić. - twierdzi Dawid.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Być może nie chodzi nawet o to, że taki wydatek nie jest jej na rękę. Śmiem twierdzić, że nawet gdyby chciała, to nie byłaby w stanie uregulować rachunku. Zaproszenie na randkę jest dla nich jednoznaczne z postawieniem kolacji. One też nie mają przy sobie portfela i to z zupełnie innego powodu, niż ja. - dodaje mężczyzna.

"Test oblany w najgorszy możliwy sposób"

Mężczyzna w momencie, gdy dziewczyna nie wie, co zrobić, przeprasza ją na chwilę i idzie zapłacić na osobności. Zazwyczaj wraca jeszcze, żeby się pożegnać, ale przyznaje, że wolałby sobie tego oszczędzić. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiana piosenkarka. Miała jedynie 26 lat

2 .Nie żyje gwiazdor "M jak miłość", "Klanu", "Ekstradycji" i innych największych hitów. Smutna wiadomość obiegła media

Niektóre kobiety okazują się bardziej zaradne i mówią, że zapłacą, ale oferują pożyczkę. Oczekują one zwrotu pieniędzy bądź przynajmniej rewanżu. Dawid w takich sytuacjach czuje się jak oszust i prostak:

- To oczywiste, że wynagrodziłbym jej ten szlachetny gest. Upominanie się jest po prostu żenujące i stawia mnie jako mężczyznę w bardzo złym świetle - uważa 27-latek. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ewa Szykulska jest nieuleczalnie chora. Mimo to nie zamierza się nad sobą użalać
  2. Robert Lewandowski zabrał głos w sprawie zakończenia kariery. Wymowne słowa Polaka
  3. Ojciec przez 4 lata wykorzystywał nastoletnią córkę. Gdy trafiła do szpitala z ostrym bólem brzucha, stało się najgorsze
  4. Skandal na weselu. Z zemsty na narzeczonej upokorzył ją nagraniem z ukrytej kamery na oczach gości
  5. Niewyobrażalne, nie do opisania. Córka Gessler zamieściła najbardziej skandaliczne zdjęcie roku

Źródło: Papilot 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News