Dramatyczny finał romantycznej randki. Prosto z igraszek trafiła na SOR, lekarze przecierali oczy ze zdumienia

Dramatyczny finał romantycznej randki. Prosto z igraszek trafiła na SOR, lekarze przecierali oczy ze zdumienia Źródło: Pixabay / Free-Photos

Randka zaczęła się wspaniale, para zjadła romantyczną kolację w restauracji i udała się do domu. Intymne igraszki skończyły się jednak dramatycznie, kobieta wylądowała na SOR.

Randka była dokładnie zaplanowana, para najpierw miała zjeść romantyczną kolację w restauracji, a później kontynuować upojny wieczór w łóżku. Tylko pierwsza cześć planu poszła zgodnie z założeniami, w trakcie sypialnianych igraszek doszło do wypadku. Kobieta wylądowała na pogotowiu, a lekarze byli w szoku.

Randka zakończyła się wizytą w szpitalu

Mieszkanka Arizony w Stanach Zjednoczonych umówiła się na randkę ze swoim chłopakiem. Najpierw mieli zjeść kolację w okolicznej restauracji, a później kontynuować romantyczny wieczór w domu. Na tę specjalną okazję kobieta włożyła równie specjalną biżuterię. Zawiesiła na szyi wibrator firmy, która produkuje wyjątkowo smukłe i małe urządzenia, których można używać również jako dodatki do ubrań.

Po kolacji para wróciła do domu i postanowiła wykorzystać naszyjnik kobiety, by urozmaicić swoje łóżkowe igraszki. W trakcie stosunku doszło jednak do niespodziewanej sytuacji. Kobieta poczuła ból, a następnie w panice udała się na Szpitalny Oddział Ratunkowy.

Lekarze byli w szoku, czegoś takiego jeszcze nie widzieli

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W trakcie stosunku, podczas używania erotycznej zabawki kobieta poczuła straszny ból, a wibrator zniknął w jej ciele. Dziewczyna nie miała pojęcia, gdzie znajduje się urządzenie czuła jednak nieustające wibracje w organizmie. Natychmiast udała się do lokalnego szpitala. Lekarze, ku własnemu zdziwieniu, również nie znaleźli wibratora w pochwie kobiety. Wykonali zdjęcie rentgenowskie i dopiero wtedy poznali prawdę. Byli w wielkim szoku, tego się nie spodziewali.

- Byłem naprawdę zaskoczony. Kiedy obejrzałem zdjęcie RTG, zdałem sobie sprawę, że urządzenie znajduje się w pęcherzu pacjentki. Nigdy nie widziałem takiego przypadku w całej mojej karierze - wyznał dr Greg Marchand.

Dzisiaj grzeje: 1. Zaginął 100 lat temu w tajemniczym Trójkącie Bermudzkim. Teraz tajemnica została odkryta
2. Król disco polo miał tragiczny w skutkach wypadek. Auto do kasacji, z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala

Kobieta planuje pozwać firmę produkującą tę serię zabawek erotycznych. Według niej, powinni ostrzegać klientki o niebezpieczeństwie, związanym z wyjątkowo małym rozmiarem wibratora. Firma nie komentuje sprawy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Podali Roksanie Węgiel schabowe i rosół. Ktoś włączył mikrofon, wszyscy usłyszeli co wypaliła
  2. Trzynastki już niebawem. Jest dokładna data wypłat
  3. Fatalne wieści o Kamilu Stochu. Widzowie zamarli podczas skoku, skończyło się naprawdę źle
  4. Jak grom z nieba, wraca sprawa 10-letniej Kristiny. Nagły i nieoczekiwany zwrot w sprawie
  5. Porażające doniesienia. Namówiła uczniów by zabili żonę posła, kobieta została dźgnięta nożem kilka razy

źródło: Fakt 24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News