Podczas randki chłopak zadał swojej dziewczynie wyjątkowo intymne pytanie. Odpowiedź zwaliła go z nóg, będzie żałował do końca życia

Podczas randki chłopak zadał swojej dziewczynie wyjątkowo intymne pytanie. Odpowiedź zwaliła go z nóg, będzie żałował do końca życia Źródło: Unsplash Becca Tapert

Ta randka na długo zapadnie w pamięć pary. Szczególnie zapamięta ją chłopak, który postanowił zadać swojej dziewczynie bardzo intymne pytanie. Mężczyzna otrzymał jednak odpowiedź, której na pewno się nie spodziewał. Po tym już nigdy nie spojrzy na swoją dziewczynę w ten sam sposób.

Nie każda randka bywa udana. Zdarzają się mniejsze lub większe wpadki, przez które czar i romantyzm pryskają. Ten chłopak jednak wyjątkowo nie miał szczęścia. Czas wspólnie spędzony z dziewczyną mógł mieć miłe zakończenie, zamiast tego jednak zdarzyło się coś, czego nie mógł przewidzieć.

Ta randka miała duże szanse na powodzenie, póki nie doszło do bardzo niecodziennej sytuacji. Para postanowiła spędzić czas w domu swojej dziewczyny. Dzięki temu oboje mieli mieć wreszcie trochę prywatności. Jak relacjonuje chłopak, przez większość czasu wszystko układało się po jego myśli. Atmosfera między nim, a jego partnerką była romantyczna. Wtedy mężczyzna zadał jej intymne i bezpośrednie pytanie.

To będzie jego niezapomniana randka

Młody mężczyzna stwierdził, że jego randka skończyła się w tak nieprawdopodobny sposób, że musi podzielić się nią w mediach społecznościowych. Chłopak przez długi czas liczył na to, że wreszcie zostanie ze swoją dziewczyną sam na sam. Ostatecznie spotkał się ze swoją partnerką w jej domu. Tam mogli skupić uwagę wyłącznie na sobie, a przynajmniej tak myśleli. Dalsze wydarzenia chłopak szczegółowo opisał na swoim Facebooku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Byłem w domu mojej dziewczyny. Myśleliśmy, że jesteśmy sami, więc zaczęliśmy się obściskiwać na kanapie w salonie. Zrobiło się wyjątkowo gorąco, a ja zainspirowany filmami dla dorosłych rzuciłem do niej tekstem "Powiedz, kto jest twoim tatuśkiem?". W odpowiedzi zza pleców usłyszałem chrząknięcie i krótkie "ja" wypowiedziane niskim, męskim głosem - opisał bohater naszego artykułu.

Dzisiaj grzeje: 1. Kasia Kowalska przekazała, w jakim stanie jest jej córka. Zdjęcie złamie każde serce

2. Nie żyje prawdziwa legenda. Zmarł uwielbiany dziennikarz, informacje przekazała żona

Jak się pewnie domyślacie, ta randka nie miała szczęśliwego zakończenia. Prawdopodobnie trudności nie sprawi wam też zgadnięcie, do kogo należał ów męski i niski głos. Natomiast jedno jest pewno, nasz bohater pewnie długo nie zapomni tej romantycznej randki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Transport chorych seniorów obrzucony kamieniami. Zatrważające doniesienia z objętej epidemią Hiszpanii
  2. Adam Małysz przekazał informacje o stanie zdrowia skoczków. "Sytuacja jest poważna"
  3. Monika przez przypadek zajrzała do laptopa teściowej. Gdy poznała porażającą prawdę, była wstrząśnięta
  4. Podczas randki chłopak zadał swojej dziewczynie wyjątkowo intymne pytanie. Odpowiedź zwaliła go z nóg, będzie żałował do końca życia
  5. Na ogórkach kiszonych ze sklepu widać biały nalot? Dla własnego dobra lepiej wiedzieć, co oznacza
  6. Skandal, wyrzucili sterty jedzenia kupionego na zapas. Nie wiedzieli jak odświeżyć pieczywo

źródło: Facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News